Cheap pH Control Products for Swimming Pools
On this page you will find pH Control Products for Swimming Pools at the lowest prices, more so all pH Control Products for Swimming Pools ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is PWS pH plus 1 kg for pH adjustment of PWS water, ADDITION marked at 76 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 98
PWS Alkalita plus 2 kg
164,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools, pH and alkalinity control, weight 2,2 kg - 75 Kč/1 kg
PWS Hardness Stabilizer 1 l
168,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, PH regulation and hardness control
MARIMEX pH+ 1,8 kg
Amazing Deal
169,-
Save 30,-
Currently Unavailable
pH Regulator to increase the pH value in water - 94 Kč/1 kg
WATER I.D. "Phenol Red" Reagent for pH Measurement, 50 tablets
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
PH Tester - for the PoolLab photometer, replacement reagent for measuring pH
WATER I.D. Replacement Tablet Set for PT100 Tester (30 DPD 1 tablets + 30 pH tablets)
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
PH Tester - for use with the PT100 tablet tester, the pack contains 30× DPD 1 tablets and 30× pH (Phenol Red) tablets - 3,580 Kč/1 kg
Sparkly POOL pH Minus Liquid 3l
179,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator - We will use pH minus liquid in case it needs to be adjusted, to reduce the high pH of the water in the pool. pH minus liquid Sparkly POOL is a product designed for...
PWS pH minus 2 l liquid
186,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 2.2 kg - 85 Kč/1 kg
Sparkly POOL pH Plus 2,5 kg
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator - We will use pH plus in case the pH level needs to be adjusted, increase the low pH of the water in the pool. pH plus granulate Sparkly POOL is a preparation intended...
PWS pH plus 2 l liquid
197,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 2.2 kg - 90 Kč/1 kg
PWS pH minus 2.5 kg for PWS pH water adjustment
197,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 2,5 kg - 79 Kč/1 kg
WATER I.D. Test Strips for Measuring Cl/Br/pH/Alk, 50 Strips
New arrival
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Test Strips - strip design, intended for measuring pH, free chlorine, bromine and total alkalinity, the pack contains 50 pcs (model TSL100)
MARIMEX Pool Chemistry CHLOR STABIL 0,9kg
239,-
Currently Unavailable
Pool Chemicals suitable for pools, PH regulation, weight 0,9 kg - 266 Kč/1 kg
Sparkly POOL pH Plus Liquid 3l
240,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator - We will use pH plus liquid in case it needs to be adjusted, increase the low pH of the water in the pool. pH plus liquid Sparkly POOL is a product intended for...
PWS Hardness reduction 1 l
241,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, PH regulation and hardness control, weight 1,1 kg - 219 Kč/1 kg
CF GROUP mediPOOL Rapid - chlorine tablets 20 g 1,0 kg
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, disinfection, PH regulation and anti algae, weight 1 kg - 249 Kč/1 kg
MARIMEX pH- 2,7 kg
249,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
pH Regulator to reduce the pH value in water - 92 Kč/1 kg
MARIMEX Pool Chemistry TRIPLEX MINI 0,9kg
249,-
Currently Unavailable
Pool Chemicals suitable for pools, PH regulation, weight 0,9 kg - 277 Kč/1 kg
PWS pH minus 3 l liquid
252,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 3.3 kg - 76 Kč/1 kg
Sparkly POOL pH Minus Liquid 5l
Amazing Deal
259,-
Save 520,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator - We will use pH minus liquid in case it needs to be adjusted, to reduce the high pH of the water in the pool. pH minus liquid Sparkly POOL is a product designed for...
MARIMEX Well Mineral 1l
259,-
Currently Unavailable
Pool Chemicals suitable for pools, PH regulation, weight 1 kg - 259 Kč/1 kg
PWS pH plus 3 kg for PWS pH water treatment
263,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 3.3 kg - 80 Kč/1 kg
PWS pH plus 3 l liquid
274,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools and whirlpools, pH control, weight 3.3 kg - 83 Kč/1 kg
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na reguláciu ph v bazéne