Alza Benefit slevy - Kitchen & Household Supplies
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 4,764
Sencor SSI 8441VT
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2200 W, sprinkling and thermostat, tank volume 380 ml, steam output 25 g/min, steam boost 120 g/min, ironing board made of ceramics, cable length...
Roborock Qrevo S Pro White
14,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Robot Vacuum animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 242 min, charging time: 4 h, noise level: 59 dB, dust container volume:...
Rowenta IN5012F0 Clean It
3,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets and soft surfaces, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, noise level: 79,8dB, water container and cleaning liquid
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Ninja® TB401EU Detect™ Power Blender Pro 3in1 BlendSense™
6,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Processor - functions: whipping , mixing, kneading, wiping, grinding and mixing, includes grating attachment, mixing attachment, s-shaped blade unit, cutting knife, slicing...
Lauben Grinder 200ST
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee Grinder - power consumption 200 W, with chopping blades, metal grinding mechanism, coffee bean hopper size: 50 g, overheat protection, metal grinder body, ground coffee...
CANDY CDIH 1L949
6,949,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class F, noise level 49 dB,, overflow protection and AquaStop, end-of-cycle chime, adjustable dish racks, dimensions 82 × 44.5 × 56 cm...
GORENJE GI561D10S
9,551,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class D,, AquaStop, end-of-cycle chime and dry AutoOpen, display and adjustable dish racks, dimensions 81.5 × 44.8 × 57 cm (H×W×D),...
Bery Jones Chinese Curcuma - Goji 1kg
Great price
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - goji, 1000 g - 429 Kč/1 kg
SENCOR SBU 9878BK
3,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Processor - functions: mixing, kneading, grinding and mixing, includes grating attachment, citrus press/juicer, s-shaped blade unit, cutting knife, slicing disc, mixing knife,...
HOOVER HFX HFX20P 011
Amazing Deal
9,229,-
Save 1,761,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 4000 mAh, power input: 455W, operating time: 60 min, hepa,...
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 0,5kg
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apricot, 500 g - 498 Kč/1 kg
BOSCH SMI4HVS14E Series 4
12,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class C, noise level 46 dB,, child safety lock, overflow protection and AquaStop, remote start, cutlery storage in drawer, dimensions 81.5...
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Tineco Floor One Switch S7 Stretch Premium
New arrival
19,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hard Floor Cleaner
HOOVER HF610H 011 HF6 Home
5,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 4000 mAh, power input: 660W, operating time: 90 min, epa,...
Bery Jones Crisp pads with strawberry filling gluten free source of fibre 500g
Great price
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, delicate strawberry filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 218 Kč/1 kg
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 438 Kč/1 kg
GORENJE BSA6737ORAW
10,990,-
In stock 5 pcs
Built-in Oven steam energy class A, volume 77 l, steam baking and hot air, telescopic sheet extension, oven cleaning catalytic, timer and interior lighting, power cord with...
Bery Jones Pistachios shelled 500g
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 500 g - 998 Kč/1 kg
VILEDA Steam Plus XXL Flat Steam Mop
2,169,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Steam Mop - meant for floor mopping, suitable for hard floors and carpets, steam temperature: 60°C, tank volume: 0,4l, weight: 2,6kg, action radius: 7m, low water level...
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
189,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 189 Kč/1 kg
QINGPING Air Monitor 2 - white
4,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Quality Meter - detects temperature, humidity, TVOC (volatile organic compounds), CO₂ (carbon dioxide), noise, dust particles, measurement range from 400 to 9999 ppm,...
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 358 Kč/1 kg
GORENJE GV642C65
9,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class C, noise level 46 dB,, AquaStop, end-of-cycle chime, touch control and dry AutoOpen, cutlery storage in basket, display and...