Alza Benefit slevy - Kitchen & Household Supplies
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 4,766
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 358 Kč/1 kg
GORENJE GV642C65
9,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class C, noise level 46 dB,, AquaStop, end-of-cycle chime, touch control and dry AutoOpen, cutlery storage in basket, display and...
Bery Jones Giant Golden Raisins 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 378 Kč/1 kg
Bery Jones Organic Dried Turkish Figs 500g
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - figs, 500 g - 458 Kč/1 kg
HOOVER HF4P10P 011 HF4 PLUS Pet
4,989,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2500 mAh, operating time: 70 min, foam and...
Siguro Essential pepper or salt grinder
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, adjustable grinding coarseness, practical lighting, easy one-handed handling, 60 ml container, material...
Kenwood KM Titanium Chef Baker XL KVL85.594. SI
17,639,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1200W, internal gears material metal, bowl volume 7 l, bowl material stainless steel, casing material stainless steel,...
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 458 Kč/1 kg
STOP MOISTURE Micro 2in1 replacement tablets 2 x 300 g
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dehumidifier - replacement tablets, absorbs excess moisture from the air, contains ultra-absorbent active crystals
Bery Jones Dark Chocolate Cashews 500g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - crunchy texture and distinctive flavour, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of 38%, the delicate...
CANDY F MCIDC X605/CA
4,999,-
In stock > 5 pcs
Built-in Oven with steam function energy class A+, volume 65 l, grille, steam feature, defrosting, pizza setting and static baking, oven cleaning hydrolytic and steam, timer,...
SENCOR SSI 2800BL
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 2000 W, sprinkling and thermostat, tank volume 220 ml, steam output 15 g/min, steam boost 80 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 2...
AMBI PUR 3Volution Spring Awakening freshener + refill 4 × 20 ml
Amazing Deal
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - electric, will keep your interior fresh for hours - 100 Kč/ks - from 4,988 Kč/1 l
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 1kg
Great price
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apricot, 1000 g - 479 Kč/1 kg
Tineco Floor One i5 Stretch Plus
New arrival
7,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hard Floor Cleaner
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Lauben Kitchen Machine 550BC
3,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1400W, internal gears material metal, bowl volume 5,5 l, bowl material stainless steel, speed settings: 6, casing material...
Bery Jones Dried Apricots 1kg
Great price
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apricot, 1000 g - 449 Kč/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 438 Kč/1 kg
Sencor SSI 2028YL
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron input 1600 W, sprinkling and thermostat, tank volume 200 ml, steam output 20 g/min, steam boost 70 g/min, cable length 1,9 m, white and yellow
CANDY F CM955NRL/CA
4,999,-
In stock > 5 pcs
Built-in Oven energy class A+, volume 70 l, grille, hot air, defrosting, bottom heating, ventilator and static baking, telescopic sheet extension, timer, display and interior...
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
AIR WICK aroma diffuser refill Winter Punch & Spices 20 ml
Amazing Deal
149,-
Save 211,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Refill -