Alza Benefit slevy - Kitchen & Household Supplies
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 4,769
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 500 g - 498 Kč/1 kg
SWIFFER Sweeper wet replacements 48 pcs, lemon
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Mop Swiffer, spare cleaning cloths, napkin, cloth, mop, floor mop, moistened, cleaning, impurity, clean the dirt, washing the floor, floor cleaner, sweeper, a mop with...
BOSCH SPV6EMX09E Series 6
19,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class B, noise level 44 dB,, overflow protection and AquaStop, floor projection and remote start, cutlery storage in drawer, dimensions...
Bery Jones Smoked Cashews WW320 1kg
Great price
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - smoked cashew, 1000 g - 459 Kč/1 kg
Free
delivery
delivery
WHIRLPOOL WH8IB15B2M6LS0
16,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class B, noise level 42 dB,, AquaStop, floor projection and dry AutoOpen, cutlery storage in drawer, display and adjustable dish racks,...
Stormred Balancing cushion blue-grey
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balance Cushion - diameter: 33cm, maximum load: 200kg, with pump
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 398 Kč/1 kg
Rohnson R-5120 Multimate XL
778,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chopper Food, stainless steel casing, powerful 500 W motor, suitable for crushing ice, 4 high quality S-shaped titanium knives, large BPA-free glass container with a volume of 2 l,...
AEG Mastery SatelliteClean FEE53610ZM
12,141,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class D, noise level 44 dB,, overflow protection, dry AutoOpen, cutlery storage in basket, display and adjustable dish racks, dimensions...
GORENJE BPSX6747A05BG
10,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Oven energy class A+, volume 77 l, quick preheat function, grille, upper heating, circular heating element, hot air, defrosting, bottom heating, pizza setting,...
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Bery Jones Dates Deglet Nour BIO 500g
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 500 g - 278 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
MORA IM 565
8,390,-
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class D,, overflow protection and AquaStop, end-of-cycle chime and dry AutoOpen, display, dimensions 81.5 × 44.8 × 55 cm (H×W×D),...
Bery Jones Giant Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
Tineco FLOOR ONE S9 Artist Premium
Discounted -5 %
17,999,-
18,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hard Floor Cleaner
ALLSERVICES paper towels ZZ white, one layer, 5000 pcs (20× 250 pcs)
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - one-layer - 0.15 Kč/1 pc(s)
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals...
Rohnson R-1215
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers, for all types of floors, battery type: No battery, power input: 800W, hepa, noise level: 79 dB, container capacity: 0,5l,...
HEPA 12 Filter for Siguro Handheld Vacuum Cleaners
Great price
170,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Filter - HEPA, Class H12, suitable for allergy sufferers, for the Siguro VH-Q610B TurboVac Wet&Dry Pro, VH-K180B TURBOVac Wet&Dry Plus, and VH-F110B TURBOVac Wet&Dry Swift handheld...
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 149 Kč/1 kg
Rohnson R-1239 Flexi Force
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers and animal hair, Carpets, Hard floors, Soft surfaces and Smooth floorings, battery type: No battery, power input: 700W, hepa,...
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 716 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed roasted, salted nuts 1kg
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew and macadamia nuts, 1000 g - 499 Kč/1 kg