Alza Benefit slevy - Kitchen & Household Supplies
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 4,771
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
AIR WICK aroma diffuser refill Winter Punch & Spices 20 ml
Amazing Deal
149,-
Save 211,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Refill -
Siguro Magnetic bar Premium Stainless Steel 45 cm
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnetic Knife Strip - for mounting on the wall, material stainless steel, easy installation (requires drilling), suitable for the kitchen and workshop, tested against corrosion,...
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
STOP DAMP Aero 360° 450 g
471,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dehumidifier - removable, odour eliminating, refill type: tablets, lasts 3 months, recommended room size 20 m², material: plastic, includes 1x refill, blue colour, dimensions: 23 ×...
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 1kg
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 1000 g - 349 Kč/1 kg
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Great price
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 218 Kč/1 kg
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 99 Kč/1 kg
Siguro DW-F604W Efficlean
Great price
8,990,-
In stock > 5 pcs
Dishwasher - standard (60cm), freestanding, energy efficiency class C (75kWh), up to 14 place settings per cycle (ECO programme), noise emission class C (47dB), dual motor, 3 spray...
Free delivery
to Alza branch
to Alza branch
BOSCH SMS6ECC12E Series 6
20,990,-
In stock > 5 pcs
Dishwasher - energy efficiency class A, noise level 42 dB,, overheat protection, overflow protection and AquaStop, remote start, removable top cover, adjustable dish racks and hot...
BOSCH SPV6ZMX17E Series 6
17,990,-
In stock 1 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class C,, AquaStop, cutlery storage in drawer, adjustable dish racks, dimensions 81.5 × 44.8 × 55 cm (H×W×D), front panel on the...
Bery Jones Para nuts 1kg
Great price
849,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 1000 g - 849 Kč/1 kg
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
ETA Gratussino III Bravo 3023 90010
4,999,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1200W, internal gears material metal, bowl volume 4,5 l, bowl material stainless steel, casing material plastic, whipping ,...
GORENJE BO6735E05B
5,990,-
In stock > 5 pcs
Built-in Oven energy class A, volume 77 l, grille and ventilator, telescopic sheet extension, oven cleaning hydrolytic, timer, display and interior lighting, power cord with...
Bery Jones Roasted Cashews - sea salt and pepper 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Party Peanut Mix with Cashews 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 399 Kč/1 kg
AENO GS3
1,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Garment Steamer - power consumption 1500 W, steam output 35 g/min, soleplate material: stainless steel, fast heating, container volume 250 ml, cable length 1,9 m, colour: black
Bery Jones Pecans 250g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 796 Kč/1 kg
Narwal Freo Z10 Pro AI Robot with Rotating Mop and Self-Cleaning Station
14,989,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Robot Vacuum for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 210 min, charging time: 2,5 h, noise level: 58...
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 636 Kč/1 kg
Siguro VM-S620I TURBOVac AquaTech
Great price
2,499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multipurpose Vacuum Cleaner - for all types of floors, for wet and dry vacuuming, carpet and upholstery cleaning, metal collection container with a capacity of 20 l, length of...
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 198 Kč/1 kg