Lip Care
Lip Care – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 327
DASIQUE Souffle colour Pot #06 Mocha Bun 6,5 g
Great price
299,-
Save 180,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 4,600 Kč/100 g
LANEIGE Glaze Craze Tinted Lip Serum Blueberry Jelly 12 g
509,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, active ingredients: ceramides and squalane - 4,242 Kč/100 g
VASELINE Royal Plum 10ml
249,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: fruit, scent: plum, active ingredients: hyaluronic acid
DERMACOL Love Day Cherry Blossom 4.8 g
from
57,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, flavour: cherry, scent: cherry, - from 1,396 Kč/100 g
VASELINE Rosy Pink 10ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: rose, scent: rose, active ingredients: hyaluronic acid
BLISTEX Ultra SPF 50+ 4.25ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free,
DASIQUE Souffle colour Pot #14 Coldest Plum 6,5 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 4,600 Kč/100 g
LANEIGE Glaze Craze Tinted Lip Serum Raspberry Jam 12 g
579,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, active ingredients: ceramides and squalane - 4,825 Kč/100 g
FWEE Lip&Cheek Blurry Pudding Pot RD02 Mule 5 g
Great price
309,-
Save 25,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm toning, - 6,180 Kč/100 g
BLISTEX MedPlus Stick 4.25ml
90,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free,
NUXE Reve de Miel duo stick 2 × 4 g
Discounted -24 %
339,-
450,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: gingerbread, scent: gingerbread, - 170 Kč/pcs - from 4,238 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #11 Fig Plum 3,5 g
Great price
259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
DASIQUE Melting Candy Balm #07 Cherry Fizz 1,5 g
Amazing Deal
219,-
Save 130,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 14,600 Kč/100 g
FILLERINA 12HA lip volume filling gel (grade 5), 7 ml
2,615,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: hyaluronic acid
BLISTEX Lip Relief Cream SPF 15 6ml
99,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free,
LANEIGE Glaze Craze Tinted Lip Serum Chocolate Frosting 12 g
509,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, active ingredients: ceramides and squalane - 4,242 Kč/100 g
MATIS PARIS Cold Lip Balm 8 g
Great price
469,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: shea butter - 5,863 Kč/100 g
BIOTHERM Beurre De Lèvres 13ml
209,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm to nourish lips and smoothing the surface
DASIQUE Souffle colour Pot #07 Burnt Sienna 6,5 g
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 4,600 Kč/100 g
DASIQUE Juicy Dewy Tint #06 Rose Apple 3,5 g
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, active ingredients: squalane - 7,400 Kč/100 g
PATYKA Hydra Soft Lip Care 10 g
Amazing Deal
459,-
Save 140,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 4,590 Kč/100 g
BLISTEX Lip Infusions Hydration 3.7ml
from
84,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free,
URIAGE Eau Thermale Moisturizing Lipstick 4 g
169,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and vitamin C - 4,225 Kč/100 g
LABELLO Bridgerton Blackberry 4.8 ml
from
76,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, toning, flavour: blackberry, scent: blackberry, active ingredients: shea butter
In the category Lip Care on Alza.cz, we currently have a total of 327 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť o pery a okolie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakápolók