Drugstore ALORI
Drugstore ALORI – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 36
ALORI Nano Surface Cleaner for Consumer Electronics 100 ml
288,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Solution suitable for monitors, mobile phones or keyboards, protects the treated surface from fingerprints, fogging and dust deposits
ALORI Morning Dew 1 l
851,-
Currently Unavailable
Floor Cleaner - floor cleaner, the scent of Morning Dew, volume 1000 ml, suitable for lino, PVC, vinyl, floating floors, Leaves a protective film that repels dirt for up to 16 days...
ALORI Dubai Desert 750 ml
299,-
Currently Unavailable
Toilet Cleaner - floral fragrance, chlorine-free, descaling, weight 750 g - 399 Kč/1 l
ALORI Morning Dew 750 ml
299,-
Currently Unavailable
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, descaling, weight 750 g - 399 Kč/1 l
ALORI Citrus kit 750 ml
299,-
Currently Unavailable
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorine-free, descaling, weight 750 g - 399 Kč/1 l
ALORI Citrus set 250 ml
259,-
Currently Unavailable
Furniture Cleaner - quick removal of dried dirt, protection against dust and scratches, easy application, long-lasting effect - 1,036 Kč/1 l
ALORI Tea plantation 250 ml
259,-
Currently Unavailable
Furniture Cleaner - quick removal of dried dirt, protection against dust and scratches, easy application, long-lasting effect - 1,036 Kč/1 l
ALORI Dubai Desert 250 ml
259,-
Currently Unavailable
Furniture Cleaner - quick removal of dried dirt, protection against dust and scratches, easy application, long-lasting effect - 1,036 Kč/1 l
ALORI Outdoor Pavement Cleaner 1 l
429,-
Currently Unavailable
Floor Cleaner - outdoor pavement cleaner, liquid, volume 1000 ml, suitable for interlocking paving, stone surfaces, artificial outdoor surfaces, effective without scrubbing, deep...
ALORI For white linen 3 l (100 washes)
477,-
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for white clothing, preserves colour intensity, 100 wash cycles, volume 3000 ml - 4.77 Kč/pcs - from 159 Kč/1 l