Best sellers, best essential Oils for Aroma Diffusers
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked essential Oils for Aroma Diffusers from the most sold to the least sold. You have 394 products to choose from. Customers have the most interest in Saloos Eucalyptus 10ml, which you can buy for 92 Kč incl. VAT. If you’re intrested in essential Oils for Aroma Diffusers in terms of the highest reviews, then look at the essential Oils for Aroma Diffusers reviews and tests category.
All from 394
H&L Aroma decoration to create Moss Amber - gift set with diffuser and natural fragrances
340,-
34,000 Kč/l
In stock 2 pcs at the supplier's
Gift Set Aroma decoration - cement container 9×9×7 cm, lava stones, salt crystal, cinnamon and 10ml Moss Amber oil. Natural fragrance and stylish decoration.
NOBILIS TILIA Essential Oil Blend - Work 10ml
New arrival
339,-
339 Kč/10 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - multi-component, bergamot, pine and rosemary notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, humidifiers, vegan, volume 10 ml - 339 Kč/10 ml
MILLEFIORI MILANO Mela & Cannella 15 ml
339,-
226 Kč/10 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - floral fragrance, can be used for: aroma diffusers, volume 15 ml - 226 Kč/10 ml
MILLEFIORI MILANO Ombra 15 ml
339,-
226 Kč/10 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - citrus fragrance, can be used for: aroma diffusers, volume 15 ml - 226 Kč/10 ml
MILLEFIORI MILANO Honey & Sea Salt 15 ml
339,-
226 Kč/10 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - herbal fragrance, can be used for: aroma diffusers, volume 15 ml - 226 Kč/10 ml
AOMU Intimity - inhalation stick for intimate moments
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inhaler Stick -
TIERRA VERDE BIO Tea Tree 30 ml
329,-
110 Kč/10 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, tea tree notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 30 ml - 110 Kč/10 ml
TIERRA VERDE Organic Lemon Grass 30 ml
319,-
106 Kč/10 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, lemon notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 30 ml - 106 Kč/10 ml
HEM Mystic Strawberry fragrance oil 10 ml
Discounted -33 %
79,-
119,-
79 Kč/10 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, strawberry notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 79 Kč/10 ml
HEM Mystic Levander fragrance oil 10 ml
Discounted -33 %
79,-
119,-
79 Kč/10 ml
In stock > 20 pcs at the supplier's
Essential Oil - single-component, lavender notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 79 Kč/10 ml
Nobilis Tilia - Thyme essential oil 10 ml
311,-
311 Kč/10 ml
In stock 2 pcs at the supplier's
Essential Oil - single-component, thyme notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, humidifiers, volume 10 ml - 311 Kč/10 ml
Nobilis Tilia - Tantra Essential Oil Blend 10 ml
309,-
309 Kč/10 ml
In stock 3 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, lemon, tangerine and cananga notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 309 Kč/10 ml
Ruhhy 27222 Essential oils 10 × 10 ml + 2 droppers
299,-
29,900 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Essential Oil Set contains 10 oils in glass bottles of 10 ml, fruity, floral and oriental scents, suitable for aroma lamps and diffusers
ATMOSPHERA set of fragrance oils with aroma lamp 10 ml (12 pcs)
299,-
2,492 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil Set - contains aroma lamp and 12 essential oils, material ceramic, dimensions 8,5 cm × 7,5 cm × 8 cm
ATMOSPHERA set of fragrance oils with aroma lamp 10 ml (6 pcs)
299,-
4,983 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil Set - contains a fireplace, 6 fragrance oils and 2 tea lights, fragrance (6 × 10ml) amber, red fruit, exotic fruits, jasmine, roses, vanilla, dimensions of the...
Nobilis Tilia - Essential oil blend A touch of spring 10 ml
295,-
295 Kč/10 ml
In stock > 5 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, grapefruit, tangerine and linalool wood notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, humidifiers, vegan, volume 10 ml - 295 Kč/10 ml
Nobilis Tilia - Benzoe absolue 50%, 10 ml
293,-
293 Kč/10 ml
In stock 2 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, vanilla notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 293 Kč/10 ml
Nobilis Tilia Citronella Essential Oil 10 ml
279,-
279 Kč/10 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, lemon grass notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, humidifiers, vegan, volume 10 ml - 279 Kč/10 ml
TIERRA VERDE Organic Cedar 30 ml
279,-
93 Kč/10 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - single-component, cedar notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 30 ml - 93 Kč/10 ml
LUMANTE Tea tree oil 10 ml
69,-
69 Kč/10 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - multi-component, tea tree notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 69 Kč/10 ml
HEM - Mystic Mint fragrance oil 10 ml
69,-
69 Kč/10 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Essential Oil - single-component, mint notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 69 Kč/10 ml
RENTEX Essential Oil Repeat Set 5×10ml
269,-
5,380 Kč/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil Set
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Esenciálne oleje do aróma difuzérov
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illóolajok