Best sellers, best special Teas
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked special Teas from the most sold to the least sold. You have 393 products to choose from. Customers have the most interest in Apotheke Rooibos 20 × 1,5 g, which you can buy for 49 Kč incl. VAT. If you’re intrested in special Teas in terms of the highest reviews, then look at the special Teas reviews and tests category.
All from 393
Lovaré Rooibos Honey herbal tea 43,2 g, 24 sachets
76,-
176 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and rooibos, bags, the raw material used is lemon grass, chamomile and mint with a positive impact on blood vessels and blood pressure, single-species, Ukrainian,...
Tea Garden Yinzhen Tea - Yellow Tea 60 g
299,-
4,983 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 4,983 Kč/1 kg
Yogi Power Tea Garden in a box
299,-
1,869 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, sprinkled, tea blend, German, weight 160 g, composition cloves and cinnamon - 1,869 Kč/1 kg
Tea Garden China White Monkey 50 g
299,-
5,980 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 50 g - 5,980 Kč/1 kg
HYSON Fruit Tea Assorted
74,-
2,056 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal and rooibos, sachets, weight 36 g - 2,056 Kč/1 kg
Hyson Tropical Blast, fruit tea (20 sachets)
74,-
1,850 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - portioned, in a paper box, composition: rooibos, papaya and mango pieces - 3.70 Kč/pcs - from 1,850 Kč/1 kg
ETS Paper Collection RED 48 Bags Bio
289,-
4,014 Kč/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea organic, British brand, 48 sachets, 6 flavours - 6.02 Kč/pcs - from 4,014 Kč/1 kg
ORIENTAL Semi-green flavored tea Formosa Bergamot Oolong 75g
263,-
3,507 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, Taiwanese, weight 75 g - 3,507 Kč/1 kg
Alveus Premium Red Ice Tea with mango, papaya and mint, 100 g
245,-
2,450 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Iced Tea - sweet and fruity taste of mango and papaya, refreshing combination with mint and lemongrass, decaffeinated, suitable for the whole family, ideal for iced tea and cold...
Lovaré Portfolio Collection
234,-
2,283 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, black and rooibos, sachets, weight 102,5 g - 2,283 Kč/1 kg
Yerba Mate Green Fruit Force - 500g
232,-
464 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 464 Kč/1 kg
Abuamo Oolong Tea Loose Roasted 50 g
229,-
4,580 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, single varietal, Chinese, weight 50 g - 4,580 Kč/1 kg
Yerba Mate Green Dragon Fruit – 500g
214,-
428 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 428 Kč/1 kg
Ruvicha Yerba Mate Guaraná 500 g
201,-
402 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Paraguayan, weight 500 g, composition of holly - 402 Kč/1 kg
Ra Hygge BIO Spice It Up Herbal Tea with Tremella 16 pcs
199,-
5,686 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 12.44 Kč/pcs - from 5,686 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Red Superior Long Cut 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, single species, south African, weight 80 g - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden Yogi Power 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, sprinkled, tea blend, German, weight 80 g, composition cloves and cinnamon - 2,488 Kč/1 kg
Yerba Mate Green Mas Energia Guarana - 400g
193,-
483 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - 483 Kč/1 kg
Yerba Maté Taragui Sin Palo Pure Leaf - 500 g
191,-
382 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Argentine, weight 500...
ORIENTAL Semi-green aromatic tea Formosa Osmanthus Oolong - 75 g
191,-
2,547 Kč/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, Taiwanese, weight 75 g, volume 75 ml - 2,547 Kč/1 kg
Tea Garden Mate Green 140 g
189,-
1,350 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,350 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Coconut & Cream 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Špeciálne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Teakülönlegességek