Black Tea ORIENTAL
Black Tea ORIENTAL – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 90
ORIENTAL Ceylon Kenilworth Watta Walla OP1 black tea, 200 g
272,-
1,360 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 200 g - 1,360 Kč/1 kg
Black flavoured tea Kashmir - 50 g
71,-
1,420 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Indian, weight 50 g, clove composition, cardamom, orange and ginger - 1,420 Kč/1 kg
ORIENTAL Black tea India Assam OP - 80 g
139,-
1,738 Kč/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 80 g - 1,738 Kč/1 kg
Black flavoured tea Rose Congou - 200 g
242,-
1,210 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition of rose - 1,210 Kč/1 kg
Black flavoured tea Costa Rica Mix - 200 g
286,-
1,430 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, German, weight 200 g, composition calendula and orange - 1,430 Kč/1 kg
ORIENTAL Black flavoured tea Earl Grey - 80 g
139,-
1,738 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, weight 80 g - 1,738 Kč/1 kg
ORIENTAL black tea Vietnam OP, 50 g
80,-
1,600 Kč/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Vietnamese, weight 50 g - 1,600 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea India Darjeeling First Flush FTGFOP1, 50 g
101,-
2,020 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 50 g - 2,020 Kč/1 kg
ORIENTAL black tea India Assam OP, 50 g
90,-
1,800 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 50 g - 1,800 Kč/1 kg
ORIENTAL Black flavoured tea Blueberry Black - 80 g
119,-
1,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, weight 80 g - 1,488 Kč/1 kg
ORIENTAL Black flavoured tea Caramel Black - 80 g
119,-
1,488 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, weight 80 g - 1,488 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea India Darjeeling Second Flush FTGFOP1, 50 g
97,-
1,940 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 50 g - 1,940 Kč/1 kg
ORIENTAL Golden Nepal black tea, 50 g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, Nepalese, weight 50 g - 1,500 Kč/1 kg
ORIENTAL China Keemun black tea, 50 g
92,-
1,840 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, energy and memory, single-species, Chinese, weight 50 g -...
ORIENTAL Black Tea China Pu Erh Shu Yunnan Ming Qiang 2018 brick - 250 g
610,-
2,033 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL Black Tea China Yunnan Pu Erh Shu Beng Cha Shangrilla 2019 - 200 g
369,-
1,476 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL Black Tea China Yunnan Pu Erh Shu Beng Cha Elephant 2021 - 100 g
240,-
1,600 Kč/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL Black Tea India Assam Orangajuli SFTGFOP1, 1 kg
940,-
940 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 1000 g - 940 Kč/1 kg
ORIENTAL black tea Grusia OP, 1 kg
685,-
685 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Georgian, weight 1000 g - 685 Kč/1 kg
Black flavoured tea Coconut Black - 1 kg
710,-
710 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 1000 g, composition coconut - 710 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea India Darjeeling First Flush FTGFOP1, 1 kg
1,225,-
1,225 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 1000 g - 1,225 Kč/1 kg
ORIENTAL China Tarry Lapsang Souchong Black Tea, 200 g
370,-
1,850 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 200 g - 1,850 Kč/1 kg
ORIENTAL black tea Ceylon Uva St. James OP, 200 g
278,-
1,390 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 200 g - 1,390 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea China Pu Erh Shu Yunnan Beng Cha Nan Nuo Imperial Ming Qiang 2018 - 100 g
257,-
1,713 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čierne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fekete teák