Black Tea ORIENTAL
Black Tea ORIENTAL – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 88
ORIENTAL black tea Grusia OP, 250 g
211,-
844 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Georgian, weight 250 g - 844 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea China Pu Erh Shu Tuo Cha Yunnan Ming Qiang 2018 - 100 g
239,-
1,593 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
Black flavoured tea Earl Grey - 200 g
246,-
1,230 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 200 g, composition bergamot - 1,230 Kč/1 kg
Black flavoured tea Earl Grey - 1 kg
1,030,-
1,030 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Sri Lankan, weight 1000 g - 1,030 Kč/1 kg
Black flavoured tea Irish Cream - 1 kg
650,-
650 Kč/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 1000 g - 650 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea China Yunnan Pu-erh Shu Tuo Cha Ancient Tree 2016 100 g
281,-
2,810 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL Ceylon High Grown Black Tea OP1, 200 g
218,-
1,090 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 200 g - 1,090 Kč/1 kg
Black flavoured tea Kashmir - 200 g
182,-
910 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Indian, weight 200 g, clove composition, cardamom, orange and ginger - 910 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea India Assam Orangajuli SFTGFOP1, 200 g
228,-
1,140 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, Indian, weight 200 g - 1,140 Kč/1 kg
Black flavoured tea Kashmir - 1 kg
710,-
710 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Indian, weight 1000 g - 710 Kč/1 kg
Tea blend English Breakfast II, 200 g
250,-
1,250 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Indian, weight 200 g - 1,250 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea Pu-Erh China Chen Xiang Tea 2020 357 g
1,025,-
2,871 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
Black flavoured tea Blueberry Black - 200 g
158,-
790 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition blueberry and cornflower - 790 Kč/1 kg
Black flavoured tea Black lychee - 200 g
244,-
1,220 Kč/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 200 g - 1,220 Kč/1 kg
ORIENTAL black tea Vietnam OP, 200 g
198,-
990 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Vietnamese, weight 200 g - 990 Kč/1 kg
ORIENTAL China Keemun black tea, 200 g
246,-
1,230 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, energy and memory, single-species, Chinese, weight 200 g -...
Black flavoured tea Earl Grey - 50 g
82,-
1,640 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 50 g, composition bergamot - 1,640 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea India Darjeeling First Flush FTGFOP1, 200 g
285,-
1,425 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, Indian, weight 200 g - 1,425 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea India Darjeeling Second Flush FTGFOP1, 200 g
266,-
1,330 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, Indian, weight 200 g - 1,330 Kč/1 kg
Dark flavoured tea Fruit Explosion - 200 g
320,-
1,600 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, German, weight 200 g, composition of the cornflower, strawberry and raspberry - 1,600 Kč/1 kg
Black flavoured tea Kashmir - 50 g
71,-
1,420 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Indian, weight 50 g, clove composition, cardamom, orange and ginger - 1,420 Kč/1 kg
Black flavoured tea Rose Congou - 200 g
242,-
1,210 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition of rose - 1,210 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čierne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fekete teák