Cheap bronchial Teas
On this page you will find bronchial Teas at the lowest prices, more so all bronchial Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Apotheke Herbalist's Lemon Balm Tea 40 × 1.6g marked at 49 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 130
Apotheke Herbalist's Lemon Balm Tea 40 × 1.6g
from
42,-
766 Kč/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - from 1.04 Kč/pcs - from 766 Kč/1 kg
Teekanne Vitality + concentration 10 × 1,8 g
from
39,-
2,722 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, weight 18 g, composition lemongrass, mint and ginger - from 3.90 Kč/pcs - from 2,722 Kč/1 kg
Teekanne Respiratory tract and throat 10 × 2 g
from
39,-
Currently Unavailable
Tea - Herbal, bags, tea blend, composition of fennel, licorice, Daisy, cinnamon, sage, thyme and ginger - from 3.90 Kč/pcs
Teekanne Airway and throat with ginger 10 × 2 g
from
39,-
Currently Unavailable
Tea - Herbal, bags, tea blend, composition elderflower, lemongrass, Chicory, licorice, Linden, Mint, cinnamon and ginger - from 3.90 Kč/pcs
Teekanne Neck Pharynx 10 × 2 g
from
39,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, composition of fennel, sage, thyme and ginger - from 3.90 Kč/pcs
Apotheke Organic tea with thyme 20 × 1,5 g
from
50,-
1,967 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 30 g, anise composition, Chamomile, plantain, licorice, mallow flower, thyme and hyssop - from 2.51 Kč/pcs - from 1,967 Kč/1 kg
Apotheke Organic children's bronchial tea with plantain 20 × 1.5 g
from
50,-
1,967 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, 20 sachets per pack, weight 30 g, anise composition, plantain, Mint, Motherwort, sea buckthorn and rosehip - from 2.51 Kč/pcs -...
Apotheke BIO Children's tea with chamomile 20 × 1,5 g
from
50,-
1,967 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 30 g, anise composition, Chamomile, licorice, mallow flower, Arrowhead and starling - from 2.51 Kč/pcs - from 1,967 Kč/1 kg
Herbalist's Breathless Tea 40 × 1,6 g
Great price
from
50,-
922 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - mallow, oregano, hyssop and meadowsweet support normal airway function, meadowsweet also has antiseptic properties - from 1.25 Kč/pcs - from 922 Kč/1 kg
Apotheke CHILDREN'S TEA ORGANIC Chamomile 20 x 1g
from
50,-
2,950 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - chamomile supports digestion, supports respiratory system functioning and natural defenses, contributes to relaxation and good sleep, the tea has been approved by the Czech...
Apotheke ORGANIC CHILDREN'S TEA Fennel 20 x 1,5g
from
50,-
1,967 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fennel helps good digestion, contains antioxidants, supports the immune system and proper functioning of the respiratory system, the tea has been approved by the Czech...
Camellus Lime tea 30 g
59,-
1,967 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is linden with a positive impact on the respiratory tract and kidneys and urinary tract, single-species, weight 30 g - 1,967 Kč/1 kg
Camellus Elderberry Tea 30 g
59,-
1,967 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is elderflower with a positive impact on immunity and respiratory tract, single-species, weight 30 g - 1,967 Kč/1 kg
Jukl Podbiel leaf 50 g
63,-
1,260 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is podzbel with a positive impact on the respiratory tract, single-species, weight 50 g - 1,260 Kč/1 kg
Manna Georgian Black tea with nettle 20pcs
64,-
2,462 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black tea, portioned tea, Georgian tea, motherwort - 2,462 Kč/1 kg
Leros Fennel 20 × 1,5 g
from
55,-
2,167 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, the raw material used is fennel with a positive impact on the respiratory tract, digestion and digestion and breastfeeding, single-species, Czech, weight 30 g -...
Leros Black Elderberry 20 × 1 g
from
55,-
3,250 Kč/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, the raw material used is elderflower with a positive impact on the respiratory tract and the kidneys and urinary tract, single-species, Czech, weight 20 g -...
Leros Mint 20 × 1,5 g
from
55,-
2,167 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, the raw material used is mint with a positive impact on immunity, respiratory tract and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g -...
Leros Sage 20 × 1,5 g
from
55,-
2,167 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, the raw material used is sage with a positive impact on immunity, respiratory tract and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g -...
Leros Burdock 20 × 1,5 g
from
55,-
2,167 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, the raw material used is rapeseed with a positive impact on the respiratory tract, digestion and digestion and skin, single-species, Czech, weight 30 g -...
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čaje na priedušky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Köhögéscsillapító teák