Cheap candle Wax
On this page you will find candle Wax at the lowest prices, more so all candle Wax ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is LUMANTE Boat Lavender Essential Oil 423 g marked at 24 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 1,074
WOODWICK Trilogy Evening Luxe 609 g
Great price
699,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral, fruit, wood and lavender scent, - 115 Kč/100 g
DW Home Aspen Forest 420 g
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 166 Kč/100 g
WOODWICK Trilogy Ellipse Calming Retreat 453,6 g
Great price
699,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and oriental scent, - 154 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 142 g
Pre-sale price
699,-
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3 medium-sized candle tumblers
YANKEE CANDLE Gift Set: 6 × 37 g
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 6× votive candles in glass holders
WOODWICK Tempest 609 g
Great price
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Santal Myrrh 609 g
Great price
699,-
Currently Unavailable
Candle - wood scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Evergreen Cashmere 609 g
Great price
699,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Sagewood & Seagrass 609 g
Great price
699,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and wood scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Cashmere 609 g
Discounted -26 %
699,-
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Pressed Blooms & Patchouli 453 g
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral and wood scent, - 154 Kč/100 g
WOODWICK Frasier Fir 609 g
Amazing Deal
699,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Vanilla and Sea salt 609 g
699,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 115 Kč/100 g
WOODWICK Island Coconut 609 g
Great price
699,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 115 Kč/100 g
ARÔME HOME ‘Happiness’ Gift Set
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Set - gift set, four-leaf clover design, 3 × cotton tea towels (50 × 70 cm), 2 × unscented candles, 2 × packs of 5 tea bags, 20 incense sticks
YANKEE CANDLE Christmas Set 2025 3×142 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 243 Kč/pcs - from 243 Kč/1 pc(s)
YANKEE CANDLE Signature Holiday Winterfest 368 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 198 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Summit Stargazing 368 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 198 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Slopeside Spritz 368 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 198 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Santa On Skis 368 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 198 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Flurries 368 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 198 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Golden Pumpkin 567 g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 129 Kč/100 g
RITUALS The Ritual of Karma Scented Candle 290 g
Discounted -17 %
729,-
889,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 251 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Spiced Pumpkin 368g
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 198 Kč/100 g
No longer sold
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Gyertya viasz