Cheap carpet & Upholstery Cleaners
On this page you will find carpet & Upholstery Cleaners at the lowest prices, more so all carpet & Upholstery Cleaners ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Carpet Cit 1 l marked at 39 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 45
Carpet Cit 1 l
39,-
39 Kč/l
In stock > 50 pcs at the supplier's
Carpet shampoo Hand cleaner for carpets with antistatic effect. - 39 Kč/1 l
LARRIN Koralan machine carpet cleaning 500 ml
59,-
118 Kč/l
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo concentrated product for carpets and upholstery with reduced foaming, revives the colours of cleaned textiles - 118 Kč/1 l
LARRIN Koralan R for carpets and upholstery 500 ml
Great price
70,-
140 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo dry foam for cleaning carpets and upholstery, revives the colours of cleaned textiles, prevents re-soiling - 140 Kč/1 l
OB dry foam for carpets and textiles 300 ml
Amazing Deal
72,-
Save 47,-
240 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo for carpets and textiles - 240 Kč/1 l
Mr. TEPPICH Upholstery Stain Remover 500 ml
74,-
148 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo - designed to clean stains and dirt from carpets, furniture upholstery and car upholstery, contains active oxygen, which helps remove dirt and dried dirt from...
DR. HOUSE Carpet and Upholstery Cleaner 500 ml
76,-
152 Kč/l
In stock > 20 pcs at the supplier's
Carpet shampoo - for manual cleaning of carpets and upholstery, with spray, deep cleaning, suitable for stains, volume 500 ml - 152 Kč/1 l
ETA EXTERON Cleaner 480 ml
Great price
98,-
204 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo - low foaming product, for machine cleaning of carpets and upholstery, packing volume 480 ml, for ETA multi-purpose vacuum cleaners, replacement for ETA988040060 -...
Mr. TEPPICH for cleaning upholstery with fragrance flower 600 ml
Discounted -8 %
109,-
119,-
182 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo - a cleaner for removing stains and dirt from all surfaces such as carpets, upholstery, car seats, padding, The product can be used to clean not only the seat...
Jolly Dry Carpet Cleaning - Mountain Meadow
137,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Carpet shampoo - effectively binds mould, bacteria and dust mite allergens, also suitable for use in removing pet odours from carpets, mattresses, upholstery etc.
Jolly Dry Carpet Cleaning - Fresh Citrus
137,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Carpet shampoo - effectively binds mould, bacteria and dust mite allergens, also suitable for use in removing pet odours from carpets, mattresses, upholstery etc.
Jolly Dry Carpet Cleaning - Fresh (for pets)
Discounted -27 %
137,-
189,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Carpet shampoo - effectively binds mould, bacteria and dust mite allergens, also suitable for use in removing pet odours from carpets, mattresses, upholstery etc.
FROSCH ECO Carpet and Upholstery Spray 500 ml
139,-
278 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo - chlorine-free, for carpets - 278 Kč/1 l
VANISH Carpet Shampoo Machine 500 ml
Great price
139,-
Save 9,-
278 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo for machine cleaning - 278 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Carpet Powerspray 500 ml
Great price
169,-
Save 10,-
338 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo antibacterial - 338 Kč/1 l
HOOVER DETHHOOV2 Detergent Fresh Scent 450 ml
179,-
398 Kč/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner - deep cleaning of surfaces, ensures shine and fresh scent, designed for vacuum cleaners H5500 and H5Z00, fast stain removal, surface protection, increase hygiene,...
KIEHL Rivamat 1000 ml
197,-
197 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Carpet shampoo - non-foaming eco-friendly floor cleaner for machine cleaning - 197 Kč/1 l
VANISH Shake&Clean 0,65 kg
Amazing Deal
209,-
Save 41,-
322 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo removes even very stubborn and ingrained dirt, odour and dust - 322 Kč/1 l
DR. BECKMANN Carpet cleaner with brush 650 ml
212,-
326 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo gentle on colours and fibres, removes even stubborn stains and odours from carpets, pets, with a pleasant scent - 326 Kč/1 l
Simple Solution Enzymatic powder carpet cleaner 500 g
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo - removes stains and pet odor, on the carpets, for dry use, safe to use, with the scent of spring breeze, weight 500 g
HG extra strong stain remover 500 ml
232,-
464 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo Stain remover, spray, enriched with active oxygen, removes even the most stubborn stains - 464 Kč/1 l
KIEHL Carp - Deta 750 ml
287,-
383 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Carpet shampoo - to remove stains - 383 Kč/1 l
Bio Technics Bio Clean Ecological and effective cleaning of surfaces, floors and carpets, 1 L
Amazing Deal
295,-
Save 45,-
295 Kč/l
Currently Unavailable
Universal Cleaning Product - eco-friendly floor and carpet cleaner, uses microorganisms to remove dirt and odours, gentle on cleaned surfaces and the environment
ALORI Textile and Upholstery Cleaner 250 ml
315,-
1,260 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils and sweat, 250ml - 1,260 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čistiace prostriedky na koberce a čalúnenie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szőnyegtisztító és kárpittisztító szerek