Cheap cleaning Products
On this page you will find cleaning Products at the lowest prices, more so all cleaning Products ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is DUCK Fresh Discs Lavender 2×36 ml marked at 28 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 1,134
Horewell Nano tile and grout cleaner 1 l
264,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Joint Cleaner - cleans quickly, restores, concentrate, for tiles, for joints
Horewell Nano protective window and mirror cleaner 1 l
264,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bathroom Cleaner - 264 Kč/1 l
Horewell Nano Rust Remover 1 l
264,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bathroom Cleaner - 264 Kč/1 l
ALORI Wood cleaner 1 l
266,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wood Cleaner for wooden surfaces, removes dirt from wooden floors and materials both indoors and outdoors - 266 Kč/1 l
Ekcos Powerscreen - 30-day biodegradable anti-splash urinal screen, berry scent, 2 pcs
269,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Urinal Freshener - 2 pcs in the package, with patented splash protection (prevents the spread of bacteria from the urinal), lasts up to 30 days, made of recycled EVA plastic, 100%...
Ekcos Powerscreen - 30-day biodegradable anti-splash urinal strainer, melon scent, 2 pcs
269,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Urinal Freshener - 2 pcs in the package, with patented splash protection (prevents the spread of bacteria from the urinal), lasts up to 30 days, made of recycled EVA plastic, 100%...
Ekcos Powerscreen - 30-day biodegradable anti-splash urinal strainer, tropical fruit scent, 2 pcs
269,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Urinal Freshener - 2 pcs in the package, with patented splash protection (prevents the spread of bacteria from the urinal), lasts up to 30 days, made of recycled EVA plastic, 100%...
Ekcos Powerscreen - 30-day biodegradable anti-splash urinal strainer, ocean scent, 2 pcs
269,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Urinal Freshener - 2 pcs in the package, with patented splash protection (prevents the spread of bacteria from the urinal), lasts up to 30 days, made of recycled EVA plastic, 100%...
ALORI Protection for granite sinks 100 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner for granite sinks, provides protection against scale
CLIN Lemon 4L
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - 67 Kč/1 l
Pharma Activ Colloidal Silver Ag100 10ppm 500ml
269,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colloidal Silver - colloidal silver (Ag) with a concentration of 10 ppm (10 mg/L) in purified water, volume 500ml
HG Hot Air Fryer Cleaner 250 ml
269,-
Currently Unavailable
Kitchen Cleaner - no risk of damage, lasts for approximately 5 hot air fryer cleanings, easy to use, includes brush
SUBIO Fat Decomposition Liquid 500 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Septic Tank Bacteria - universal usage,
IMPRE Super descaler im 610 - 500 ml
270,-
Currently Unavailable
Limescale Remover - very effective, gentle, suitable for ceramics, stainless steel, chrome, aluminium, glass - 540 Kč/1 l
HG cleaner for laminate and vinyl with gloss 1 l
271,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for laminate floating floors, concentrated, fresh smelling, with shine - 271 Kč/1 l
HG Furniture Restorer for Light Woods 250ml
276,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner - removes white circles from water, stains, scratches, faded surfaces - 1,104 Kč/1 l
HG tile cleaner with gloss 1 l
276,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for tiles, with shine, fresh scent, concentrated - 276 Kč/1 l
HG furniture restorer for dark wood 250 ml
from
248,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner for dark wood furniture, high quality treatment product - from 1,104 Kč/1 l
VOREL Pistol for cleaning waste - bell
-12 % off new
279,-
New 319,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plunger pressure, diameter of large suction cup 135 mm, diameter of small suction cup 63 mm
ALLNATURE baking soda 5 kg
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - versatile, for cleaning and hygiene, for an acid stomach, heartburn, stains on the teeth, weight 5 kg
Philips Floor Cleaner XV1792/01
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner , the floor cleaner is designed for all types of hard floors and easily removes grease, stains and sticky dirt, the bottle lasts for 25 cleanings - 1,116 Kč/1 l
HG hardwood appearance restoration 500 ml
279,-
Currently Unavailable
Wood Cleaner - restores natural colour, quick and easy to use - 558 Kč/1 l
HG Tile Stain Remover 500 ml
281,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - removes oil and grease stains, suitable for tiles, stone tiles, natural stone, concrete and cement - 562 Kč/1 l
KIEHL Xon - Forte 750ml
284,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kitchen Cleaner - ecological grease remover for food processing premises, grills, and ovens
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čistiace prostriedky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztítószerek és takarítószerek