Cheap epilation & Shaving VEET
On this page you will find epilation & Shaving VEET at the lowest prices, more so all epilation & Shaving VEET ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is VEET Professional Cold wax facial strips for sensitive skin 20 pcs marked at 139 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 10
VEET Professional Cold wax facial strips for sensitive skin 20 pcs
Discounted -6 %
139,-
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Strips - suitable for face, for sensitive skin, post-epilation product and 20 pc(s) hair removal strips in pack - 6.95 Kč/1 pc(s)
Veet Minima Hypoallergenic wax strips for face 20pcs
Amazing Deal
139,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Strips - suitable for face, for all skin types, post-epilation product and 20 pc(s) hair removal strips in pack - 6.95 Kč/1 pc(s)
VEET Minima bikini and underarm 100 ml
Great price
149,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Cream - - 149 Kč/100 ml
VEET EasyWax Electrical Roll-On Refill for Legs and Arms 50ml
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Removal Wax - suitable for armpits, legs and bikini area, for normal skin
VEET Professional Cold wax strips for sensitive skin 12 pcs
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Strips - suitable for legs, for sensitive skin, post-epilation product and 12 pc(s) hair removal strips in pack - 13.25 Kč/1 pc(s)
VEET Professional Cold wax facial strips for sensitive skin 40 pcs
Great price
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Strips - suitable for face, for sensitive skin, post-epilation product and 40 pc(s) hair removal strips in pack - 5.48 Kč/1 pc(s)
VEET Men Total Pro Hair Removal Cream 200 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Cream - - 120 Kč/100 ml
VEET Professional Cold wax strips for sensitive skin 40 pcs
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Strips - suitable for legs, for sensitive skin, post-epilation product and 40 pc(s) hair removal strips in pack - 7.73 Kč/1 pc(s)
VEET Minima Depilatory cream for sensitive skin 400 ml
Great price
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Depilatory Cream - - 77 Kč/100 ml
VEET EasyWax Set
459,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wax Heater for wax cartridge, warm-up time 20 min, 50 ml volume, white and pink colour, package also includes depilatory strips and cleaning wipes
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Epilácia a holenie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szőrtelenítők és borotválkozási kellékek