Cheap german Baby Supplies
On this page you will find german Baby Supplies at the lowest prices, more so all german Baby Supplies ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is GERBER Snacks corn crisps strawberry and banana 28 g marked at 43 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 28
GERBER Snacks corn crisps strawberry and banana 28 g
Great price
43,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, soy, added sugar and added salt - 1,536 Kč/1 kg
Sergio Fruit Mood Fruits mini bars mix
88,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, apple, mango, plum and cherry flavour, 9 pcs per pack, weight 90 g
Sergio Fruit Bar Cherry 4 pcs
88,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, cherry flavour, 4 pcs per pack, weight 80 g
Sergio Fruit Bar Mango 4 pcs
88,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, mango flavour, 4 pcs per pack, weight 80 g
Sergio fruit bar strawberry 4 pcs
88,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Cookies suitable for children from 36 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, does not contain soy, no added salt and palm oil free -...
Sergio Fruit Mood Berries mix
94,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, blueberry, cranberry, strawberry, raspberry and blackberry flavour, 9 pcs per pack, weight 90 g
Sergio Fruit Mood Fruits & Berries mix
94,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, blueberry, cranberry, apple, strawberry, raspberry, mango, blackberry, plum and cherry flavour, 9 pcs per pack, weight...
HOLLE Organic Otter oats porridge with apple, banana and plum 200 g
109,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge multicereal, suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 545 Kč/1 kg
HOLLE Organic oat milk porridge with apple and strawberries 250 g
119,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge oat, suitable for children aged from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 476 Kč/1 kg
HOLLE Organic milk porridge with apple and biscuits 250 g
119,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge multiple types, suitable for children aged from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 476 Kč/1 kg
FruchtBar Organic unicorn crisps corn, banana, raspberry and beetroot 3×30 g
119,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar, palm oil and gmos - 40 Kč/pcs - from 1,322 Kč/1 kg
HOLLE Organic porridge with goat's milk, raspberries and banana 200 g
129,-
Currently Unavailable
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 6 months, gluten-free and no added sugar - 645 Kč/1 kg
HOLLE Organic porridge with goat's milk, blueberries and banana 200 g
129,-
Currently Unavailable
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 6 months, gluten-free and no added sugar - 645 Kč/1 kg
HOLLE Bio Demeter Penguin porridge 6 × 110 g
249,-
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, finished foods and pulp, pro děti od 12 months, no added sugar, no added salt, palm oil free, v balení 6 pc(s)
GERBER Snacks corn crisps strawberry and banana 7×28 g
279,-
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, soy, added sugar and added salt - 40 Kč/pcs - from 715 Kč/1 kg
HiPP BIO Couscous with vegetables and chicken meat, 6 x 220 g
389,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and pasta, for babies from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, 6 pc(s) in the package - 65 Kč/pcs - from 295 Kč/1 kg
HiPP BIO Little Gourmet Bulgur with vegetables and chickpeas and beef 6×250 g
449,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and pasta, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, 6 pc(s) in the package - 75 Kč/pcs - from 299 Kč/1 kg
HiPP 1 BIO Combiotic 800 g
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, contains probiotics and contains prebiotics - 749 Kč/1 kg
HiPP 2 BIO Combiotic 800 g
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, contains probiotics and contains prebiotics - 749 Kč/1 kg
Sergio fruit bar raspberry 30pcs
600,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, raspberry flavour, 30 pcs per pack, weight 600 g
Sergio fruit bar plum 30pcs
600,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, plum flavour, 30 pcs per pack, weight 600 g
Sergio fruit bar blackberry-mint 30pcs
600,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, blackberry flavour, 30 pcs per pack, weight 600 g
Sergio fruit bar apple 30pcs
600,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, apple flavour, 30 pcs per pack, weight 600 g
Sergio fruit bar cherry 30pcs
600,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, cherry flavour, 30 pcs per pack, weight 600 g
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Nemecké produkty pre bábätká