Cheap special Teas
On this page you will find special Teas at the lowest prices, more so all special Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Apotheke Rooibos 20 × 1,5 g marked at 49 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 393
Tea Garden Formosa Oolong 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Taiwanese, weight 80 g - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden China Oolong Tit Kon Yum 90 g
199,-
2,211 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 2,211 Kč/1 kg
Tea Garden China Gui Hua Sweet Osmanthus Oolong 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden Formosa Orange Oolong 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, sprinkled, tea blend, Taiwanese, weight 80 g, composition orange - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden Yogi Fairy Tale
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, sprinkled, tea blend, German, weight 80 g, anise composition, Fennel, cloves, liquorice and cinnamon - 2,488 Kč/1 kg
Yogi Citron on Balance
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, tea blend, German, weight 80 g, composition of hibiscus, liquorice and ginger - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden Yogi Power 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, sprinkled, tea blend, German, weight 80 g, composition cloves and cinnamon - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden Buddha's Thought 60 g
199,-
3,317 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, German, weight 60 g - 3,317 Kč/1 kg
Tea Garden China White Hair 70 g
199,-
2,843 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 70 g - 2,843 Kč/1 kg
Tea garden Tea garden white tea 60 g
199,-
3,317 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, sprinkled, tea blend, German, weight 60 g, composition mallow flower - 3,317 Kč/1 kg
Tea Garden Imperial Tea 50 g
199,-
3,980 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition of the mullein - 3,980 Kč/1 kg
Tea Garden China Pai Mu Tan 30 g
199,-
6,633 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 30 g - 6,633 Kč/1 kg
Tea Garden China Shou Mee 30 g
199,-
6,633 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 30 g - 6,633 Kč/1 kg
Pangea Tea Tea advent calendar 2 pieces - pink green, funnel bags, 2 × 46 g
200,-
667 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Advent Calendar - two pieces, two different designs, 2 × 24 servings, 12 types of tea, tea in bags with a string and a tag, Green, oolong, Black, fruit and herbal tea -...
Ruvicha Yerba Mate Guaraná 500 g
201,-
402 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Paraguayan, weight 500 g, composition of holly - 402 Kč/1 kg
ORIENTAL Maté Orange Ginger
from
202,-
202 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, composition of holly, orange and ginger - 202 Kč/1 kg
Madami Juicy fruit tea Aloe Vera and Kiwi 500 ml
203,-
406 Kč/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - 406 Kč/1 kg
VELTA TEA white floral tea - 4pcs MIX GOLD
204,-
8,500 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea flowering, white, 4pcs MIX with flavour strawberry+black and currant+peach+cherry - 8,500 Kč/1 kg
ORIENTAL Semi-green tea Formosa Jin Xuan Milk Oolong - 75 g
206,-
2,747 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, single varietal, Taiwanese, weight 75 g - 2,747 Kč/1 kg
ORIENTAL Semi-green flavoured tea Formosa Strawberry Oolong - 75 g
206,-
2,747 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, sprinkled, the raw material used is strawberry with a positive impact on energy and memory, single-species, Taiwanese, weight 75 g - 2,747 Kč/1 kg
ETS Super Fruit Collection 12 Pyramids Bio
209,-
8,708 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea Tea, Bio, British brand, a great gift, 12 pyramids of syp tea, 3 flavours - 17.42 Kč/pcs - from 8,708 Kč/1 kg
English Tea Shop Gift set Wellness pyramids 24 g, 12 pcs organic ETS12
209,-
8,708 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - organic, British brand, gift set, 6 flavours, tea mix - 17.42 Kč/pcs - from 8,708 Kč/1 kg
English Tea Shop Gift Collection Super Goodness Pyramids 24g, 12 pcs organic ETS12
209,-
8,708 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - organic, British brand, gift set, 6 flavours, tea mix - 17.42 Kč/pcs - from 8,708 Kč/1 kg
BrainMax Pure Yerba Mate Forest Fruit, 500 g
209,-
418 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition of arrows - 418 Kč/1 kg
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Špeciálne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Teakülönlegességek