Cheap toothpastes for Exposed Tooth Necks
On this page you will find toothpastes for Exposed Tooth Necks at the lowest prices, more so all toothpastes for Exposed Tooth Necks ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is VUSSEN S Korean Sensitive Care toothpaste for sensitive teeth 120 g marked at 77 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 129
Oral-B Pro-Expert Sensitive Calm Sensation 2× 75ml
159,-
1,060 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 80 Kč/ks -...
SENSODYNE Clinical White Enamel Strengthening 75ml
New arrival
159,-
2,120 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml
159,-
2,120 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
WHITE PEARL NanoCare Sensitive 100 g
from
152,-
1,620 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 100 ml - from 1,620 Kč/1 l
HELLO COCO Pap Whitening Toothpaste, Mint, 75 g
New arrival
164,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, sulfate-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, with hydroxyapatite, mentol flavour
PIUMA Toothpaste with Echinacea for Anti-Inflammatory Gum Care 75ml
164,-
2,187 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, vegan, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 75 ml - 2,187 Kč/1 l
PIUMA Toothpaste with Vitamin C for Healthy Gums 75ml
164,-
2,187 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,187 Kč/1 l
MERIDOL Fast Action 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
CURASEPT ADS DNA 705, 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
bioXtra Soft Toothpaste 50 ml
Great price
169,-
Save 16,-
3,380 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 50 ml - 3,380 Kč/1 l
CURASEPT ADS DNA 720 0,20% CHX 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
SENSODYNE Clinical Repair Active Clean 75 ml
179,-
2,387 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,387 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional R&P Gentle White 75 ml
183,-
2,440 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, gum protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,440 Kč/1 l
Oral-B Sensitive 75 ml
190,-
2,533 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,533 Kč/1 l
CURASEPT Biosmalto Junior children's fruit 7-12 years 75 ml
from
185,-
2,600 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 75 ml - from 2,600 Kč/1 l
ApaCare OraLactin toothpaste 75 ml
196,-
2,613 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,613 Kč/1 l
LYSS Blue raspberry toothpaste
Great price
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - children's, sulfate-free, cavity protection, enamel protection, with fluoride, vegan, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
LYSS Fresh lychee toothpaste
Great price
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - children's, sulfate-free, cavity protection, enamel protection, with fluoride, vegan, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
LYSS Strawberry toothpaste
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
LYSS Lemon & lime toothpaste
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
LYSS Grape toothpaste
Great price
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
LYSS Watermelon toothpaste
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
LYSS Mango sorbet toothpaste
Great price
199,-
3,317 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 60 ml - 3,317 Kč/1 l
Herbadent Original Herbal Gum Gel 25 g
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gum Gel - calms the gums, cares for sensitive teeth, suitable for inflammatory manifestations and beginning of paradentosis, suitable for pregnant women and children
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty na odhalené krčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkrémek visszahúzódott fogínyre