Cheap toothpastes for Exposed Tooth Necks
On this page you will find toothpastes for Exposed Tooth Necks at the lowest prices, more so all toothpastes for Exposed Tooth Necks ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is VUSSEN S Korean Sensitive Care toothpaste for sensitive teeth 120 g marked at 77 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 129
Sponsored
VUSSEN S Korean Sensitive Care toothpaste for sensitive teeth 120 g
249,-
2,075 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, for exposed tooth necks, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 120 ml - 2,075 Kč/1 l
Sponsored
PARODONTAX Gum Restoration Fresh Mint 2×75 ml
249,-
3,320 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, helps prevent gum disease, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml, 2 toothpastes in the pack - 125 Kč/ks -...
BIOREPAIR Fast Sensitive Repair 75 ml
Amazing Deal
77,-
Save 12.06
1,027 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - for exposed tooth necks, cavity protection, vegan, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,027 Kč/1 l
Oral-B Pro-Expert Gentle Whitening 75 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, herbal flavour
AJONA stomaticum antibacterial toothpaste concentrate 25 ml
Great price
79,-
3,160 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 25 ml - 3,160 Kč/1 l
BIOREPAIR Plus Sensitive Teeth 75 ml
Amazing Deal
91,-
Save 24,-
1,213 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, for exposed tooth necks, enamel protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
SENSODYNE Whitening 75 ml
92,-
1,227 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,227 Kč/1 l
ELMEX Sensitive with aminfluoride 75 ml
94,-
1,253 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
BIOREPAIR Peribioma Pro 75ml
New arrival
97,-
1,293 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, helps prevent gum disease, vegan, for sensitive teeth, wth hyaluronic acid, herbal flavour, volume 75 ml - 1,293 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Gentle White 75 ml
-9 % off new
99,-
New 109,-
1,320 Kč/l
Unsealed - in stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,320 Kč/1 l
WOOM Family Complex 75 ml
99,-
1,320 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,320 Kč/1 l
LACALUT Aktiv gum protection & sensitive teeth 75 ml
Amazing Deal
109,-
Save 20,-
1,453 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, gum protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
SPLAT Professional Lavandersept 100 ml
Discounted -15 %
109,-
129,-
1,090 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - whitening, fluoride-free, gum protection, cavity protection, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 100 ml - 1,090 Kč/1 l
PARODONTAX Ultra Clean 75 ml
109,-
1,453 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Gentle White 75 ml
109,-
1,453 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
SENSODYNE Rapid 75 ml
109,-
1,453 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
LACALUT Sensitive 75ml
110,-
1,467 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, with fluoride, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,467 Kč/1 l
Eneo Stomaphyt fluoride-free toothpaste 75 ml
Discounted -14 %
119,-
139,-
1,587 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 75 ml - 1,587 Kč/1 l
PARODONTAX for gums + breath & sensitive teeth 75 ml
119,-
1,587 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,587 Kč/1 l
PARODONTAX Whitening for gums + breath & sensitive teeth 75 ml
119,-
1,587 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,587 Kč/1 l
BIOMED Calcimax 100 g
Great price
119,-
Save 10,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
BIOMED Sensitive 100 g
Great price
119,-
Save 10,-
1,190 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 1,190 Kč/1 l
SENSODYNE Repair & Protect 75 ml
119,-
1,587 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,587 Kč/1 l
SENSODYNE Repair & Protect Extra Fresh 75ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty na odhalené krčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkrémek visszahúzódott fogínyre