Cheap toothpastes Sorted by Dental Problems
On this page you will find toothpastes Sorted by Dental Problems at the lowest prices, more so all toothpastes Sorted by Dental Problems ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Oral-B Pro 3D White Clinical Bright White Teeth 75 ml marked at 39 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 271
Oral-B Pro Kids Lion King 60 ml
79,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour
AJONA stomaticum antibacterial toothpaste concentrate 25 ml
79,-
3,160 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 25 ml - 3,160 Kč/1 l
BIOREPAIR Gum Protection Peribioma 75ml
Amazing Deal
80,-
Save 9.64
1,067 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, enamel protection, vegan, with hydroxyapatite, mentol flavour, volume 75 ml - 1,067 Kč/1 l
LACALUT Aktiv Toothpaste against periodontal disease 75 ml
80,-
1,067 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,067 Kč/1 l
GUM Junior Monster Strawberry (6-12 years) 50 ml
Discounted -10 %
85,-
95,-
1,700 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 50 ml - 1,700 Kč/1 l
COLGATE Max White One Coffee, Tea & Wine 75 ml
89,-
1,187 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, volume 75 ml - 1,187 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Eucalyptus and Mint
Great price
89,-
1,187 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,187 Kč/1 l
LACALUT Aktiv Herbal 75 ml
from
76,-
1,187 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, herbal flavour, volume 75 ml - from 1,187 Kč/1 l
BIOREPAIR Plus Sensitive Teeth 75 ml
Amazing Deal
91,-
Save 24,-
1,213 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, for exposed tooth necks, enamel protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Menthol
91,-
1,213 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
Signal White Now Whitening Toothpaste 75ml
91,-
1,213 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
SIGNAL White Now Super Pure 75 ml
91,-
1,213 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, enamel protection, with fluoride, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
SENSODYNE Whitening 75 ml
92,-
1,227 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, volume 75 ml - 1,227 Kč/1 l
"Parodontax Fluoride with flouride for bleeding gums 75ml
"
Great price
92,-
Save 21,-
1,227 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, herbal flavour, volume 75 ml - 1,227 Kč/1 l
Oral-B Advanced Deep Clean 75 ml
93,-
1,240 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour, volume 75 ml - 1,240 Kč/1 l
ELMEX Junior 75 ml
Great price
94,-
1,253 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
ELMEX Sensitive with aminfluoride 75 ml
94,-
1,253 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,253 Kč/1 l
LACALUT Kids 2-6 years 55 ml
96,-
1,745 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 55 ml - 1,745 Kč/1 l
BIOREPAIR Peribioma Pro 75ml
Amazing Deal
97,-
Save 32,-
1,293 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, helps prevent gum disease, vegan, for sensitive teeth, wth hyaluronic acid, herbal flavour, volume 75 ml - 1,293 Kč/1 l
HERBADENT Kids 75g
Amazing Deal
98,-
Save 51,-
345 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, vegan, with hydroxyapatite, herbal flavour, volume 284.234 ml, 20 toothpastes in the pack - 345 Kč/1 l
Oral-B Advanced Enamel Strengthening Clean Mint 75 ml
99,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Oral-B Professional Gum Protection Cool Mint 75 ml
99,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
Oral-B Advanced Healthy Whitening Arctic Fresh 75 ml
99,-
Currently Unavailable
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour
BIOREPAIR Total Protective Repair 75 ml
99,-
1,320 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, vegan, volume 75 ml - 1,320 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty podľa problému
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkrémek probléma szerint