Cheap toothpastes Sorted by Dental Problems
On this page you will find toothpastes Sorted by Dental Problems at the lowest prices, more so all toothpastes Sorted by Dental Problems ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is PARODONTAX Gum Strengthening and Protection Fresh Mint with Hyaluronic Acid 2×75 ml marked at 39 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 271
ELMEX Opti-namel Seal & Strengthen Professional 75 ml
159,-
2,120 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
WHITE PEARL NanoCare Sensitive 100 g
from
152,-
1,620 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 100 ml - from 1,620 Kč/1 l
HELLO COCO Pap Whitening Toothpaste, Mint, 75 g
New arrival
164,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, sulfate-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, with hydroxyapatite, mentol flavour
PIUMA Toothpaste with Echinacea for Anti-Inflammatory Gum Care 75ml
164,-
2,187 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, vegan, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 75 ml - 2,187 Kč/1 l
PIUMA Toothpaste with Vitamin C for Healthy Gums 75ml
164,-
2,187 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, gum protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,187 Kč/1 l
PARODONTAX Intensive Gum Repair Intense Clean 75ml
New arrival
169,-
2,253 Kč/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
PARODONTAX Intensive Gum Repair White & Polish 75ml
New arrival
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
HERBADENT Forte Herbal Toothpaste 75g
New arrival
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, enamel protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, 20 toothpastes in the pack
MERIDOL Fast Action 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
PROMIS Kids strawberry 50 ml
Discounted -10 %
169,-
189,-
3,380 Kč/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, wth hyaluronic acid, fruit flavour, volume 50 ml - 3,380 Kč/1 l
CURASEPT ADS DNA 705, 75 ml
Great price
169,-
2,253 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
KAREX Mama fluoride-free 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
LACALUT Aktiv Duopack 2×75 ml
169,-
1,127 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, helps prevent gum disease, with fluoride, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 85 Kč/ks - from 1,127 Kč/1 l
CURASEPT ADS DNA 720 0,20% CHX 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
CURASEPT ADS DNA 712 0,12%, 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
CURASEPT Daycare Booster Frozen mint 75 ml
Great price
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
BIELA PERLA Whitening for smokers 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
COLGATE Advanced Mix 3×75 ml
174,-
773 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 58 Kč/ks -...
ELMEX Anti-Caries Protection Professional 75 ml
177,-
2,360 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,360 Kč/1 l
SENSODYNE Clinical Repair Active Clean 75 ml
179,-
2,387 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,387 Kč/1 l
Herbadent Original Herbal Gum Gel 25 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gum Gel - calms the gums, cares for sensitive teeth, suitable for inflammatory manifestations and beginning of paradentosis, suitable for pregnant women and children
WOOM White+ 75 ml
179,-
2,387 Kč/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 2,387 Kč/1 l
WOOM Carbon+ black 75 ml
179,-
2,387 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,387 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Professional R&P Gentle White 75 ml
183,-
2,440 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, gum protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,440 Kč/1 l
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty podľa problému
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkrémek probléma szerint