Cheap toothpastes SPLAT
On this page you will find toothpastes SPLAT at the lowest prices, more so all toothpastes SPLAT ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is SPLAT Juicy Lab Kids' Toothpaste Pear 55ml marked at 139 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 11
SPLAT Juicy Lab Kids' Toothpaste Pear 55ml
139,-
2,527 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 55 ml - 2,527 Kč/1 l
SPLAT Juicy Lab Children's Toothpaste Watermelon 55ml
139,-
2,527 Kč/l
Currently Unavailable
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 55 ml - 2,527 Kč/1 l
SPLAT Professional Sensitive 100 ml
139,-
1,390 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 1,390 Kč/1 l
SPLAT Professional Ultracomplex 100 ml
139,-
1,390 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 1,390 Kč/1 l
SPLAT Professional Medical Herbs 100 ml
139,-
1,390 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 100 ml - 1,390 Kč/1 l
SPLAT Professional White Plus 100 ml
139,-
1,390 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 100 ml - 1,390 Kč/1 l
SPLAT Professional Biocalcium 100 ml
149,-
1,490 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, gum protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 1,490 Kč/1 l
SPLAT Special Blackwood Black 75 ml
209,-
2,787 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, with activated charcoal, gum protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 2,787 Kč/1 l
SPLAT Special Extreme White 75 ml
209,-
2,787 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, with fluoride, vegan, mentol flavour, volume 75 ml - 2,787 Kč/1 l
SPLAT Professional Medical Herbs, Active, Lavendersept 3×100ml
New arrival
399,-
1,330 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - for exposed tooth necks, gum protection, helps prevent gum disease, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 300 ml, 3 toothpastes in the pack - 133 Kč/ks -...
SPLAT Professional Ultracomplex, Biocalcium, White Plus 3×100ml
New arrival
399,-
1,330 Kč/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 300 ml, 3 toothpastes in the pack - 133 Kč/ks - from 1,330 Kč/1 l
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkrémek