Chinese Teas ORIENTAL
Chinese Teas ORIENTAL – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 63
ORIENTAL Green tea China Sencha 50 g
77,-
1,540 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Chinese,...
Black flavoured tea Rose Congou - 200 g
242,-
1,210 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition of rose - 1,210 Kč/1 kg
ORIENTAL Green tea Chun Mee - 80 g
139,-
1,738 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, weight 80 g - 1,738 Kč/1 kg
ORIENTAL China Keemun black tea, 50 g
92,-
1,840 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, energy and memory, single-species, Chinese, weight 50 g -...
ORIENTAL Green tea China Sencha 1 kg
740,-
740 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 1000 g - 740 Kč/1 kg
Green tea China Sencha Japanese Lime - 1 kg
700,-
700 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 1000 g, composition lemon and frankincense - 700 Kč/1 kg
Green tea China Jasmin Mandarin - 1 kg
1,280,-
1,280 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 1000 g - 1,280 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea China Pu Erh Shu Yunnan Ming Qiang 2018 brick - 250 g
610,-
2,033 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL Black Tea China Yunnan Pu Erh Shu Beng Cha Elephant 2021 - 100 g
240,-
1,600 Kč/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL China Wujuan Green Tea 200 g
350,-
1,750 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Chinese, weight 200 g - 1,750 Kč/1 kg
ORIENTAL Black Tea China Yunnan Pu Erh Shu Beng Cha Shangrilla 2019 - 200 g
369,-
1,476 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese,...
Black flavoured tea Coconut Black - 1 kg
710,-
710 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 1000 g, composition coconut - 710 Kč/1 kg
ORIENTAL China Tarry Lapsang Souchong Black Tea, 200 g
370,-
1,850 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 200 g - 1,850 Kč/1 kg
Green tea China Sencha Wildcherry - 200 g
192,-
960 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 200 g - 960 Kč/1 kg
Black flavoured tea Caramel Black - 1 kg
630,-
630 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 1000 g - 630 Kč/1 kg
Green flavoured tea Sencha Maharaja of Rajasthan - 1 kg
690,-
690 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 1000 g, composition licorice and mint - 690 Kč/1 kg
Semi-green flavoured tea Orange Flower Oolong - 1 kg
730,-
730 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, tea blend, Chinese, weight 1000 g - 730 Kč/1 kg
Green flavoured tea Mango - 50 g
94,-
1,880 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 50 g, composition of passion fruit - 1,880 Kč/1 kg
Green tea China Jasmin Mandarin - 50 g
95,-
1,900 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 50 g, composition jasmine - 1,900 Kč/1 kg
ORIENTAL Black flavoured tea Sweet Orange - 80 g
119,-
1,488 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 80 g - 1,488 Kč/1 kg
ORIENTAL Green tea China Yunnan Green 200 g
316,-
1,580 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Chinese,...
ORIENTAL Green Tea China Yunnan Pu Erh Green Mao Cha
314,-
1,256 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - Green, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese -...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čínske čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kínai teák