Alza Benefit slevy - Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 255
DETTOL Disinfectant Spray for surfaces Original 500 ml
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
SAVO Bath 500 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - on the tubs, sinks, tiles, water taps and all sanitary equipment, spray, 500 ml - 138 Kč/1 l
FROSCH ECO Spray cleaner with soda 500 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
TIRET Waste cleaner 1L
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner waste, gel, for metal and plastic pipes, removes bacteria and odours
CILLIT BANG Spray No Mould 750 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover - for various surfaces, with bleach
FROSCH EKO Baby 500 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
FROSCH ECO toilet gel Raspberry 750 ml
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorine-free, descaling, volume 750 ml - 93 Kč/1 l
SAVO floor cleaner flower scent 750 ml
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for cleaning floors and other washable surfaces, floral scent, volume 750 ml - 89 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Carpet Powerspray 500 ml
Great price
169,-
Save 10,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo antibacterial - 338 Kč/1 l
FROSCH EKO Scale remover with raspberry vinegar 500ml
90,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - for bathroom, - 180 Kč/1 l
AlzaEco Wild Grapefruit for kitchens 500 ml
Great price
64,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - liquid (foam), multifunctional, to remove stubborn dirt and grease from kitchen furniture and appliances, the scent of wild grapefruit, does not burden domestic...
AlzaEco baking soda 1 kg
Great price
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
AlzaEco white vinegar 10% 500 ml
Great price
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - strong cleaning and disinfecting properties, versatile for cleaning throughout the home
JAR Pomegranate 4×900ml + JAR Lemon 450ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, concentrated, chlorine-free, total volume 4050 ml, 5 pc(s) pcs per pack - 84 Kč/1 l
SAVO Original Disinfectant 2 l
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorinated, no applicator, weight 2000 ml
AlzaEco cleaning and washing kit (vinegar 5 l, soda 2 kg, citric acid 1 kg)
Great price
459,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - the set includes 5 liters of 10% white vinegar, 2 kg of baking soda, and 1 kg of citric acid for making a cleaning solution for the entire household; white vinegar...
AlzaEco for toilets 3 l
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - for toilets, effectively dissolves and removes urinary and calcium deposits and organic impurities - 66 Kč/1 l
FROSCH EKO Quicksand Lemon 500ml
Great price
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - kitchen, - 136 Kč/1 l
DETTOL Disinfectant spray for surfaces Original 3×500 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 1500 ml - 80 Kč/pcs
AlzaEco Washing Soda 2 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - mineral laundry detergent, cleaning and soaking, softens water and increases the effectiveness of detergents
AlzaEco Citrus for bathrooms 500 ml
Great price
64,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - Foam, to remove limescale, grease and organic dirt from bathroom surfaces, citrus scent, does not burden domestic septic tanks or sewage treatment plants -...
BREF Power Active Flower 4 × 50g
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/1 pc(s)
FROSCH wood cleaner 750 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wood Cleaner with pine extracts intensively cleans and cares for all wooden surfaces and floors, copes with stubborn stains and in undiluted state helps to eliminate possible...
FROSCH ECO toilet gel citrus 750 ml
90,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, volume 750 ml - 120 Kč/1 l