Alza Benefit slevy - Kitchen Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 71
Sponsored
CILLIT BANG Odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen
Our brand
AlzaEco Wild Grapefruit for kitchens 500 ml
Great price
64,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - liquid (foam), multifunctional, to remove stubborn dirt and grease from kitchen furniture and appliances, the scent of wild grapefruit, does not burden domestic...
DETTOL Disinfectant Spray for surfaces Original 500 ml
94,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - kitchen, chlorine-free, spray applicator, weight 500 ml
FROSCH ECO Spray cleaner with soda 500 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
FROSCH EKO Quicksand Lemon 500ml
Great price
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - kitchen, - 136 Kč/1 l
AlzaEco wild grapefruit for kitchens 3 l
Great price
199,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - for kitchen furniture and appliances, removes even hard-to-remove dirt and dried grease layers
DETTOL Antibacterial surface spray Lemon and lime 3×500 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorinated, spray applicator, weight 1500 ml - 76 Kč/pcs
MELICONI 621036 Spray for hot air fryers and microwave ovens 500 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Appliance Cleaner specially developed for hot air and microwave ovens, helps remove grease and burns, 500 ml pack, dissolves even stubborn dirt and facilitates daily...
MELICONI 621037 BBQ and Oven Spray
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oven & Grill Cleaner
AlzaEco white vinegar 10% 5 l
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 5000 g
SAVO Original 4 kg
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator
Siguro Liquid Descaler UniDecalc 500 ml
Great price
from
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - universal liquid descaler, made from natural, high-quality ingredients that are gentle on appliances; suitable for all types of coffee machines and for descaling...
DETTOL Antibacterial wet wipes 36 pcs
Amazing Deal
94,-
Save 31,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.61 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Citric acid 2 kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces 3×36 pcs
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.12 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Sodium percarbonate 1 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - cleaning and bleaching agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects, suitable for washing white and...
AlzaEco Citric acid 1 kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
AlzaEco Sodium percarbonate 2 kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - cleaning and bleaching agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects
AlzaEco baking soda 2 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
AlzaEco white vinegar 10% 3 l
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 3000 g
VILEDA colours Micro Sharpie 14 pcs
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
FROSCH EKO Baby 500 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
AlzaEco baking soda 1 kg
Great price
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
AlzaEco white vinegar 10% 500 ml
Great price
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - strong cleaning and disinfecting properties, versatile for cleaning throughout the home