Alza Benefit slevy - Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 254
Rowenta IN7020F0 Clean It Hot & Cold Animal
5,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets, soft surfaces and upholstery, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, cleaning liquid, red and black colour
VANISH Oxi Action stain removal powder 970 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: sweat, 970g
VILEDA colours Micro Sharpie 14 pcs
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
Bosch BWD420HYG
6,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multipurpose Vacuum Cleaner - for all types of floors, with a capacity of 3,5 l, with cable, HEPA and water, noise level: 85dB, white and blue colour
CLEAN IT CL-136 EXTREME Compressed Gas 500g
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compressed Gas - for dust extraction and removing dirt from poorly accessible locations, extremely compressed, non-flammable and maximum ecological gas HFO-1235ze (GWP 7) not...
VANISH Oxi Action bleaching and stain removal powder 970 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: sweat, 970g
FROSCH EKO Spray Stain Remover For Baby Clothes 300ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: fruit, vegetables, 300ml 330g - 697 Kč/1 l
AIR WICK Active Fresh diffuser - 280 days fragrance set
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - electric, will keep your interior fresh for hours - 1,168 Kč/1 l
VANISH Oxi Action gel for bleaching and stain removal 3 l
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 3000ml - 123 Kč/1 l
Hoover HS500 01 HS5 Spot Wash & Dry
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multipurpose Vacuum Cleaner - carpets, upholstery and glass, animal hair, bagless, with a capacity of 0,8 l, with cable, noise level: 84dB, cleaning liquid
AMBI PUR Aloha 185 ml
Amazing Deal
109,-
Save 31,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 589 Kč/1 l
FROSCH Stain Remover ''like gall soap'', 75ml
Discounted -7 %
65,-
70,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils and grasses, 75ml - 867 Kč/1 l
CYBER CLEAN The Original 80g
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Compound - cleaning compound in a resealable bag, for easy cleaning of structured and difficult-to-clean surfaces, suitable for keyboards, controllers, cameras, IT...
CYBER CLEAN Car 160g
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Compound - Cleaning compound in a resealable cup for easy cleaning of textured and hard-to-clean surfaces in cars, trucks and other vehicles
VANISH Oxi Action for bleaching and stain removal 470 g
Amazing Deal
159,-
Save 40,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 470g
AIR WICK Electric set Laundry and white orchid 19 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - electric, will keep your interior fresh for hours - 6,789 Kč/1 l
CLEAMEN Perfume Zone Zephyr Air 550 ml
168,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 305 Kč/1 l
AIR WICK Electric set 4×19 ml
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - electric, will keep your interior fresh for hours - 112 Kč/ks - from 5,908 Kč/1 l
CLEAN IT Cleaning kit for headphones, black
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - versatile cleaning kit for quick and easy cleaning of wireless headphones, dimensions ( h × w × d): 13 × 150 × 13 mm (unfolded), 13 × 78 × 13 mm (folded), weight: 8...
VANISH Oxi Action Gel for bleaching and stain removal 750 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 750ml - 199 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 750 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 750ml 800g - 199 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 2 l
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 2000ml - 140 Kč/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 3 l
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 3000ml - 123 Kč/1 l
CLEAN IT Display Cleaning Spray
New arrival
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Screen Cleaner - The practical Clean IT 2-in-1 cleaning spray, with a microfibre cloth integrated directly into the bottle's body, is designed for gentle, fast, and effective...