Alza Benefit slevy - Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 255
BELLATEX Tea Towel Set of 3, 50 × 70, 144 flowers, turquoise, grey
New arrival
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kitchen Towel
BELLATEX Tea Towel Set of 3, 50 × 70, 145, white with a red stripe
New arrival
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kitchen Towel
BELLATEX Tea Towel Set of 3, 50 × 70, 142 coffee cups
New arrival
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kitchen Towel
Shark HX100EUT StainForce
New arrival
4,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner
VORTEX cloth for windows and mirrors 1 pc
99,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth Microfibre cloth for glass surfaces, 35 × 35 cm, reusable, 1 piece per pack
iFixit Cleaning Kit for PlayStation
New arrival
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - for the maintenance, cleaning and repair of all generations of PlayStation gaming consoles
Cafetto MFC Green 1,0 l
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee Machine Cleaner - environmentally friendly dairy system cleaner, removes milk fats, an acidic solution, biodegradable, without phosphates and GMOs, NSF certification, 1,0 l...
Cafetto J25 2.5g 60pcs
New arrival
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning tablets - for automatic coffee machines, 60 tablets of 2.5g, suitable for Jura and Krups - 9.15 Kč/1 pc(s)
Cafetto TEVO Mini 1.5g 100pcs
New arrival
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning tablets - for automatic coffee machines, cleaning tablets, 100 × 1.5g, organic formula, NSF certification, ACO certification, compatible with MIELE, SAECO, SCHAERER, NUOVA...
Cafetto Evo 1 kg
579,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee Machine Cleaner - eco-friendly cleaning powder for espresso machines, removes coffee oils, deposits and improves taste, 100% biodegradable, without phosphates and GMOs, OMRI...
BELLATEX Tea Towel Set of 3, 50 × 70, 140, salmon geometric pattern, grey
New arrival
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel
MILLEFIORI MILANO Ambra Minerale 100 ml
389,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 3,890 Kč/1 l
MILLEFIORI MILANO Legni & Fiori D'Arancio 100 ml
389,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 3,890 Kč/1 l
Cafetto F23 tablets 100 pcs
859,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning tablets - cleaning tablets for espresso machines, remove coffee oils and deposits, NSF certification, fast dissolving, for professional coffee machines, 100 tablets -...
MILLEFIORI MILANO Grape Cassis 100 ml
389,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 3,890 Kč/1 l
Cafetto T60 6.0g 31pcs
New arrival
589,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning tablets - for automatic coffee machines, 31 tablets of 6.0g, suitable for Thermoplan - 19 Kč/1 pc(s)
Ekcos Fresh Drop - ecological air freshener for toilets, ocean scent, blue
209,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Air Freshener - 1 piece per package, without holder, fragrances the toilet for up to 30+ days, made from recycled EVA plastic, 100% recyclable, biodegradable, packaged in a...
Ekcos Fresh Drop fragrance holder
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Holder - Wall mount for Fresh Drop biodegradable toilet freshener
Ekcos Fresh Drop - ecological air freshener for toilets, melon scent, red
209,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Air Freshener - 1 piece per package, without holder, fragrances the toilet for up to 30+ days, made from recycled EVA plastic, 100% recyclable, biodegradable, packaged in a...
Ekcos Ekcoclip - ecological toilet curtain, ocean scent, blue
109,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Air Freshener - 1 piece per package, fragrances the toilet for up to 30 days, made from recycled EVA plastic, 100% recyclable, biodegradable, packaged in a cellophane eco bag
Ekcos Fresh Drop - ecological air freshener for toilets, scent of forest fruits, purple
209,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Air Freshener - 1 piece per package, without holder, fragrances the toilet for up to 30+ days, made from recycled EVA plastic, 100% recyclable, biodegradable, packaged in a...