Drugstore COLLISTAR
Drugstore COLLISTAR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 243
COLLISTAR Professionale Tinted Brow Gel 1 Biondo 6 g
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - gel, long-lasting, matte effect, gold colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 6 g
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 4N Sabbia 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 1R 30 ml
1,239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 3R Naturale Rosato 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 2.5N Beige-Naturale 30 ml
769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 510 Caramello Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 500 Avorio Satin 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: nude, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 400 Cipria Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 415 Mocha Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 405 Petalo Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Professionale Tinted Brow Gel 2 Castano 6 ml
439,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - gel, waterproof, long-lasting, with brush, matte effect, brown colour, lasts under 24 hours, vegan, for normal, combination and mature skin, volume 6.5 ml -...
COLLISTAR Twist Design Automatic Eye Pencil 04 Viola Imperiale Matte 0,5 g
429,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - pencil, waterproof, long-lasting, matte effect, purple colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 0.5 g
COLLISTAR Infinito Eye Marker 4 Green 1 g
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, green colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 1 g
COLLISTAR Infinito Eye Marker 3 Blue 1 g
739,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, blue colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 1 g
COLLISTAR Impeccabile Eye Liner N° 2 Brown 2,5 g
499,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, brown colour, lasts 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 2.5 g
COLLISTAR Twist Glowy Highlighter 02 Luna 5 g
559,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Brightener perfume-free, safe for eyes and mineral, suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, lasts up to under 24 hours, weight: 5 g, package also includes...
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 3 Mattone 0,4 g
Discounted -35 %
429,-
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 107,250 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 113 Autumn Berry 0,4 g
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 164,750 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 13 Cameo 0,4 g
Discounted -35 %
429,-
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 107,250 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 2 Terracotta 0,4 g
Discounted -35 %
429,-
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 107,250 Kč/100 g
COLLISTAR Puro Lipstick 28 Rosa Pesca 3,5 g
809,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 112 Iris Fiorentino 3,5 g
809,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 102 Rosa Antico 3,5 g
809,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Puro Lipstick 100 Terra Di Siena 3,5 g
809,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: long-lasting, moisturising and carer