Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,953
ALMA Fresh - Cleansing Body and Hand Soap with Green Clay and Hemp 110g
250,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and regenerating, travel and for everyday use, includes active ingredients such as shea...
FRANK BODY Ceramide Barrier Body Wash 75 ml
Great price
309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for dry skin, moisturising, smoothing and refreshing, perfect for: anti-itching, irritated skin and dry skin, silicone-free, sulphate-free and with...
FRANK BODY Firming Booty Drops 30 ml
559,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum PERKS & FIRMS, HYDRATES, SMOOTH, Vegan-Free, Cruelty-Free, Gluten-Free, Peg Free, Paraben-Free, Silicone Free, Phthalates Free and Sulfate Free - 1,863 Kč/100 ml
GOSH Glow Up 002 Bronze
404,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bronzer - non-comedogenic, suitable for normal, dry and mature skin, creamy consistency, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, volume 14 ml, effect:...
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: for all hair types - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Toning Shampoo Purple 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for aging and greying hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Pre-wash Cortex Filler 100 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Shampoo Treatment Pre-wash Treatment – For Fine and Damaged Hair, Restores the Hair Fibre and Protects Against Breakage, 100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects After-sun Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, 200ml volume, effect: hydration and nutrition - 330 Kč/100 ml
SLICK GORILLA Scalp Scrub 220 g
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Scalp Scrub Scalp peeling - 330 Kč/100 ml
COCOSOLIS Grow Men’s Hair Loss Guard Ampoule 50ml
New arrival
1,099,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for more volume, for nutrition and regeneration - 2,198 Kč/100 ml
BALMAIN Homme Styling Gel Medium Hold 100ml
New arrival
990,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - luxurious, for all hair types, medium hold, volume 100 ml - 990 Kč/100 ml
BALMAIN Volume Mousse Strong 300ml
New arrival
1,100,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mousse - luxurious, for all hair types, light hold, volume 300 ml - 367 Kč/100 ml
BALMAIN Couleurs Couture Mask 200ml
New arrival
1,540,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for coloured Hair, damaged and fine and thinning hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration and strengthening -...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 4 30 ml
1,309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone dark, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 410 Greige Matte 4 g
719,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 17,975 Kč/100 g
COLLISTAR Twist Design Automatic Lip Pencil 113 Autumn Berry 0,4 g
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 164,750 Kč/100 g
LANCÔME L'Absolu Rouge Drama Matte 316 Dopamine Pink 3,4 g
1,349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick matná, properties: long-lasting, moisturising and carer
OMOROVICZA Gentle Buffing Gelee Gentle Exfoliating Gel 150 ml
2,170,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 1,447 Kč/100 ml
OMOROVICZA Moor Cream Cleanser Detoxifying Cleansing Balm 150 ml
2,300,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Balm - luxurious, with a volume of 150ml, suitable for unisex, for oily, normal, mixed and dry skin type(s)
FRANK BODY Taupe-less Lip Tint 15 ml
339,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 2,260 Kč/100 ml
FRANK BODY Ceramide Deodorant 50 g
New arrival
359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, fresh fragrance fresh, hypoallergenic, protective and soothing, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, weight: 115 g
FRANK BODY Smoothing Aha Body Lotion 50 ml
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, smoothing and soothing, dry skin, for normal, combination and dry skin, contains lactic acid and mango butter, paraben-free,...