Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,942
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks A Calm & Quiet Place 567 g
684,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 4-0 (N3) Medium brown
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 6-80 Hazelnut Fawn 50 ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 372 Kč/100 ml
TrueLife BELLE Skin Brush B3
775,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Skin Cleansing Brush - sonic, rotary and vibration, suitable for skin cleansing, skin rejuvenation and exfoliation, brush is waterproof, power supply type: battery-powered
YANKEE CANDLE Olive & Cypress 567 g
684,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
NIVEA Sun Brightening Sunscreen SPF50 50 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 518 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 5-0 (N4) Light brown
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gloss Supreme Platinum
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: colour brightening for professional use only - 186 Kč/100 ml
KIEPE Hepike Clipper
3,013,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - professional, min. cutting length: 0,1mm, max. cutting length: 13mm, 6 inserts
WOODWICK gift set 3× small candle
889,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - candles with woody scent - 296 Kč/1 pc(s)
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Creme 3-0 Dark Brown 50 ml
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , - 250 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 4-23 Burgundy Red 50 ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, liquid, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 372 Kč/100 ml
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 109 Kč/100 g
SCHWARZKOPF LIVE Intense Colour 043 Passionate Red 50 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening, root or grey coverage and lightening - 478 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 10-1 (C10) Icy silvery fawn
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 250 Kč/100 ml
SYOSS Color 4-2 Mahogany Brown 50 ml
Discounted -11 %
96,-
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage for professional use only - 192 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 6-76 Warm Copper 50 ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 372 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 6-10 Dark Fawn 50 ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, liquid, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage for professional use only - 372 Kč/100 ml
SYOSS Oleo Intense 2-10 Black Brown 50 ml
186,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage for professional use only - 372 Kč/100 ml
OLIVIA GARDEN Style-Up Combo Boar/Ionic
249,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Brush - styling and backcombing, for long, short, curly, soft, coarse and thick, natural boar bristles
SYOSS Color 9-5 Ice Pearl Fawn 50 ml
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening and root or grey coverage - 298 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Color XXL 92 Pillar Box Red 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 398 Kč/100 ml
CHILLY Hydrating 200 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - provides gentle and gentle daily care for the intimate parts of the body
NIVEA Sun Sunscreen Sensitive SPF50 50 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 518 Kč/100 ml