Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,901
Underwear organizer - Black
297,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Bag
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
MÁDARA Sunscreen for face with plant stem cells SPF50 40 ml
Discounted -18 %
719,-
879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,798 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 10-55 Cool Silver Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
GARNIER Hyaluron duopack, 1 ks
Discounted -17 %
289,-
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Set - Contains Skin Barrier Repair Moisturiser for up to 48 hours of hydration 50 ml and Skin Barrier Repair Night Moisturiser 50 ml
LANCASTER Sun Beauty Sensitive Skin Mineral Face Cream SPF50 50 ml
699,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 1,398 Kč/100 ml
Wahl 9649-916 colour Pro Combo
1,489,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair, washable attachments, self-sharpening blades, washability, interchangeable attachments, length setting, removable and washable blades and self-sharpening...
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Fresh Cut Roses 567 g
684,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
GARNIER Vitamin C Serum + Daily UV Fluid Duo Pack, 1pc
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Set - contains brightening serum with vitamin C+30 ml and serum combined with SPF50+ in light day fluid 40 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Violet Orchid 30 ml
241,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 4-89 (RFE3) Intense dark purple
Discounted -7 %
119,-
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 238 Kč/100 ml
Simplehuman ST3003 Tru-lux LED, 5x magnification, networked, stainless steel
6,299,-
In stock > 5 pcs
Makeup Mirror - wall-mounted, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light, adjustable and motion sensor
SCHWARZKOPF Creme Supreme 5-60 Light Chocolate Brown 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
DRIPPING GOLD Glowing Steady Self Tanner Gradual Tan light/medium 200 ml
499,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - women's and men's, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, on the face and body, moisturizing, toning and nourishing, vegan, volume 200 ml -...
SCHWARZKOPF Creme Supreme 8-16 Cool ash blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SAFORELLE Gentle Soothing Cleansing Care 500 ml
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - soothes and relieves irritation in the intimate area, with extracts of burdock, 500 ml
NANINAILS Hollywood Blush 6 ml
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Polish gel coat, , for UV lamps, Quick-Drying and long-lasting - 2,983 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 7-16 Cool Ash Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Fiery Red 30 ml
241,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
Take it shop Silicone travel cups, 30 ml - set of 4, apricot
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Travel Bottles - pack of 4 pcs, silicone cups including the sleeve, volume 30 ml, food grade silicone, BPA free, ideal for hand luggage
+Gift Probiotics BIOPRON with a value of 99,-
BABYLISS PRO FX8700GBPE
4,444,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer - for hair, professional, for both men and women, non-slip handle and adjustable cut length, 8 attachments, blade material steel, min. cut length 0.8 mm, max. cutting...
NIVEA Sun Kid's Protect&Care SPF 30 250 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 148 Kč/100 ml
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Big Apple Christmas 368 g
739,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 201 Kč/100 g
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 8-0 (N7) Light Fawn
95,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 86 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Brown 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, number of hair washes: 30, , application method: root or grey coverage