Alza Benefit slevy - Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 3,874
YVES ROCHER Couleur 200 ml
229,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: coloured Hair - 115 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF GLISS Blonde Hair Perfector 250 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, deep cleansing, for extra shine, volume 250 ml, with vitamins - 68 Kč/100 ml
AXE Lower Body Coconut & Sandalwood 100ml
Discounted -22 %
139,-
179,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, long-lasting, for intimate parts, against odor and for everyday use, volume: 100 ml - 139 Kč/100 ml
NARS Light Reflecting Foundation New Caledonia 30 ml
Great price
1,319,-
Save 71,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting and non-comedogenic, tone light, suitable for sensitive, oily, normal, mixed and dry skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product...
YVES ROCHER Ambre Noir 200 ml
339,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
SYOSS Intensive Conditioner Color 250 ml
169,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, best for hair type: coloured Hair and for all hair types - 68 Kč/100 ml
MILK SHAKE Integrity Nourishing Shampoo 300 ml
539,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional, sulphate-free - 180 Kč/100 ml
RADOX Feel Revived 225ml
69,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 225 ml volume - 31 Kč/100 ml
PROTEX Fresh 250 ml
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, with pump, fresh fragrance, unisex, volume 250 ml - 44 Kč/100 ml
TOCOBO Powder Cream Lip Balm 032 Rose Petal 3,5 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: fragrance free, - 7,400 Kč/100 g
SCHWARZKOPF Gliss Liquid Silk express balm 200 ml
190,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm -, suitable for: for all hair types and damaged hair, leave-in, volume: 200 ml - 95 Kč/100 ml
YVES ROCHER Perfumed body and hair spray Argan & bio rose from Morocco 100 ml
449,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, refreshing and relaxation, no artificial colours and paraben-free, vegan, 100 ml volume - 449 Kč/100 ml
BEVIRO Natural Body Wash Sophisticated 250 ml
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antioxidant and moisturising, paraben-free and sulphate-free, 250 ml volume - 164 Kč/100 ml
BIODERMA Photoderm AR+ Ultra Fluid SPF 50+ 40 ml
759,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 1,898 Kč/100 ml
LOBEY Topical acne serum with immediate effect 15 ml
629,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 4,193 Kč/100 ml
LUMENE Luminous Shine Lip Gloss Shade 4 Peach Pink
Discounted -12 %
209,-
239,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 4,180 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Color Brillance Vibrant Color Conditioner Coarse 200 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: coloured Hair and frizzy and unruly - 275 Kč/100 ml
MOSCHINO Toy 2 Bubble Gum Bath & Shower Gel 200 ml
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 200 ml volume - 240 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner, 1000 ml
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner best for hair type: for all hair types and dry - 90 Kč/100 ml
NIVEA Men Hydrocare 150 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 133 Kč/100 ml
JUMISO Snail Mucin 95 + Peptide Essence 140 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 285 Kč/100 ml
YVES ROCHER Nourishing Hand Cream 75 ml
199,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, nourishing and softening, vegan, active ingredients include shea butter, no artificial colours, paraben-free and...
NIVEA Stick AP B&W Invisible Clear 50 ml
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Scalp Rebalance Purifying Shampoo Anti-Dandruff Cleansing Shampoo 1000
1,260,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy and dry hair, deep cleansing, anti-dandruff, volume 1000 ml, professional, sulphate-free - 126 Kč/100 ml