Drugstore CURAPROX
Drugstore CURAPROX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 112
CURAPROX CPS Black is White Carbon vel. S, 4 pcs
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 4 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 50 Kč/1 pc(s)
CURAPROX CPS Black is White Carbon vel. M, 4 pcs
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 4 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 50 Kč/1 pc(s)
CURAPROX CPS 405 Perio Start 5pcs + UHS 409 and UHS 470 Holder, Cherry Pink
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 5 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 44 Kč/1 pc(s)
CURAPROX CPS 406 Perio Start 5pcs + UHS 409 and UHS 470 Holder with Cap, Fuchsia Pink
224,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Interdental Brush 5 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 45 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Hydrosonic replacement head PRO sensitive 2 pcs blue/pink
Great price
582,-
Save 28,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for CURAPROX Hydrosonic, sonic type, 2 pc(s) in package - 291 Kč/ks - from 291 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Hydrosonic replacement head PRO sensitive 2 pcs yellow/pink
582,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for CURAPROX Hydrosonic, sonic type, 2 pc(s) in package - 291 Kč/ks - from 291 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Hydrosonic replacement head PRO sensitive 2 pcs blue/orange
582,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for CURAPROX Hydrosonic, sonic type, 2 pc(s) in package - 291 Kč/ks - from 291 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Hydrosonic replacement head PRO sensitive 2 pcs yellow/green
582,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for CURAPROX Hydrosonic, sonic type, 2 pc(s) in package - 291 Kč/ks - from 291 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Hydrosonic replacement head PRO sensitive 2 pcs magenta/green
582,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for CURAPROX Hydrosonic, sonic type, 2 pc(s) in package - 291 Kč/ks - from 291 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Hydrosonic replacement head PRO sensitive 2 pcs magenta/orange
582,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for CURAPROX Hydrosonic, sonic type, 2 pc(s) in package - 291 Kč/ks - from 291 Kč/1 pc(s)
CURAPROX CPS 09 Prime Start, 5 pcs
-8 % off new
209,-
New 229,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 5 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 42 Kč/1 pc(s)
CURAPROX Baby, Soother Holder, Transparent, 1pc
179,-
As good as new - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dummy Clip -
CURAPROX Baby, Soother Holder, Transparent, 1pc
183,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dummy Clip -
CURAPROX CTC 202
89,-
Currently Unavailable
Tongue Scraper - double, quickly and effectively removes the unwanted coating from the tongue surface, the colour variant cannot be chosen, colour of the product is selected based...