Alza Benefit slevy - Dental Care
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 265
COLGATE Advanced Mix 6×75 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack -...
COLGATE Propolis 2×75 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 35 Kč/ks - from 460 Kč/1 l
ORAL-B Pro Junior toothpaste 75 ml
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,067 Kč/1 l
WELEDA Marigold toothpaste 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
COLGATE Max White One 75 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,453 Kč/1 l
WELEDA Sole toothpaste 75 ml
169,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
CURASEPT Biosmalto Mousse Sensitive Teeth mousse for sensitive teeth Fruit 50 ml
429,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - for kids and for sensitive teeth, 50 ml - 858 Kč/100 ml
Oral-B Satin Tape 50 m
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 3.58 Kč/1 m
COLGATE Total Junior for children 7-12 years, 3×50 ml
159,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 150 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/ks - from 1,060 Kč/1 l
COLGATE Max Fresh Active Clean & Protection 75 ml
Discounted -15 %
50,-
59,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 667 Kč/1 l
Oral-B Kids 0+
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - children's, extra soft, plastic, suitable from birth, blue and grey colour
COLGATE Harry Potter Extra Soft Duo 2pcs
141,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - children's, ultra soft, nylon bristles, plastic, suction cup, 2 brushes in pack, you may know from Harry Potter, suitable from 6 years, black and yellow colour
GC Tooth Mousse Vanilla 35 ml
from
494,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - from 15,686 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Eucalyptus and Mint
Great price
89,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,187 Kč/1 l
HERBADENT Hero electric interdental toothbrush
1,959,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 1 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 1,959 Kč/1 pc(s)
COLGATE Advanced White Charcoal 2×75 ml
Great price
109,-
Save 10,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, cavity protection, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 55 Kč/ks - from 727 Kč/1 l
Oral-B Essential Floss 50 m
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 1.58 Kč/1 m
BLEND-A-DENT Complete Denture Fixative 47 g, Fresh
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Adhesive provides a strong fixation throughout the day and creates a soft layer between the gums and the denture - 274 Kč/100 g
COLGATE Purple Serum 40 ml + toothpaste Purple Reveal 75 ml
369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - whitening paste with optical correction, instant optical lightening of teeth - 185 Kč/pcs
CURASEPT ADS 310 gel, 30 ml
from
270,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel with 1% chlorhexidine for topical use in gingivitis and periodontitis, offers effective protection against plaque and tooth decay - from 947 Kč/100 ml
Blend-a-dent Plus Unbeatable Bite denture fixative cream 40 ml
135,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Adhesive - Long-lasting strong fixation, for complete and partial dentures, easy and precise application, high comfort - 338 Kč/100 g
COLGATE Advanced White Original 2×75 ml
132,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, mentol flavour, volume 150 ml, 2 toothpastes in the pack - 66 Kč/ks - from 880 Kč/1 l
WELEDA Ratanhia toothpaste 75 ml
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
WELEDA herbal dental gel 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - 212 Kč/100 ml