Alza Benefit slevy - Dental Care
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 265
Blend-a-dent Ultimate Fresh denture fixative cream 40 ml
150,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Adhesive - Long-lasting strong fixation, for complete and partial dentures, mild mint flavour, easy and precise application, high comfort - 375 Kč/100 g
CURASEPT Biosmalto Mousse Caries Abrasion & Erosion Mousse Gentle Mint 50 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - for sensitive teeth, 50 ml - 858 Kč/100 ml
Oral-B Junior 6+
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - children's, extra soft, plastic, suitable from 6 years, white and blue colour
CHEEEES Multi Fruits enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
CURASEPT Biosmalto Mousse Caries Abrasion & Erosion Mousse Strawberry 50 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tooth Gel - for kids and for sensitive teeth, 50 ml - 858 Kč/100 ml
CHEEEES Fresh Mint enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, mentol flavour
COLGATE Advanced White Purple 3 × 75 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/ks - from 707 Kč/1 l
CHEEEES Lychee enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
COLGATE Advanced White Original 125 ml
89,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, with fluoride, mentol flavour, volume 125 ml - 712 Kč/1 l
COLGATE Ultra Soft Design Edition Smile Love Repeat 2 pcs
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - ultra soft, 2 brushes in pack, black, blue, green and pink colour
COLGATE Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash 3×75 ml
159,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/ks - from 707 Kč/1 l
WELEDA sage gum balm gel 30 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gum Gel - 6,633 Kč/1 l
CHEEEES Watermelon enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 9.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
CHEEEES Pineapple enzymatic whitening toothpaste 60 g
Amazing Deal
80,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, fruit flavour
COLGATE Max Fresh Fruit Fusion Watermelon 75 ml
77,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 75 ml - 1,027 Kč/1 l
ELMEX Sensitivity + Gum Strength 3×75 ml
Amazing Deal
479,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,129 Kč/1 l
COLGATE Max White Mix 6×75 ml
326,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack - 54 Kč/ks - from 724 Kč/1 l
WELEDA Children's dental gel with fluoride 50 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
COLGATE Max White Purple Serum 40 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - with micro-polishing minerals to remove surface stains with regular use, works from the first use, refreshing mint and citrus flavour
bioXtra Mouthwash ultra mild 250 ml
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay, for sensitive teeth and for kids, alcohol-free, volume 250 ml - 636 Kč/1 l
WELEDA Junior fluoride dental gel
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - protects against tooth decay, strengthens tooth enamel
MERIDOL Fast Action 75 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l
COLGATE Elmex Caries Plus Intensive Cleaning 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with fluoride, volume 50 ml - 3,180 Kč/1 l
MERIDOL Fast Action 3×75 ml
449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, with fluoride, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 150 Kč/ks - from 1,996 Kč/1 l