Alza Benefit slevy - Deodorants & Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 249
BOROTALCO Deo Fresh Aquatic Flowers 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
NIVEA Spray AP Floral Love LE 150 ml
109,-
73 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, antibacterial, protective and refreshing, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 73 Kč/100 ml
REXONA Maximum Protection Invisible 150 ml
from
80,-
59 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 150 ml volume - from 59 Kč/100 ml
NIVEA Floral Moon 150 ml
Amazing Deal
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
AXE Blue Lavender 150 ml
119,-
79 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh fragrance fresh, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - 79 Kč/100 ml
REXONA Invisible B&W 50 ml
from
80,-
178 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
NIVEA AP Fresh Sensation 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray, relaxation, long-lasting, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
NIVEA Black & White Invisible Fresh 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective, does not stain, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
NIVEA MEN Deep Sport 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, antibacterial and protective, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Fresh Talc 150 ml
from
93,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
AXE Jungle Fresh 150 ml
from
87,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, moisturising and protective, does not stain, long-lasting, travel and against odor, volume: 150 ml - from 66 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP B&W Silky Smooth 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
BULLDOG Original Spray Deodorant 125 ml
189,-
151 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, oriental, refreshing, long-lasting, volume: 125 ml - 151 Kč/100 ml
L'OCCITANE Cedre Encens Deodorant 70 g
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 70 g
SVR Spirial Deo-Creme 48H 50 ml
Great price
289,-
Save 18,-
578 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for children for both women and men, cream, hypoallergenic, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 578 Kč/100 ml
NIVEA MEN Stick AP B&W Invisible Fresh 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
NIVEA Men spray AP B&W Epic Night 200 ml
from
103,-
65 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 200 ml volume - from 65 Kč/100 ml
NIVEA Spray AP Derma Dry Control 150 ml
119,-
79 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 150 ml - 79 Kč/100 ml
NIVEA MEN Roll-on AP Derma Dry Control 50 ml
119,-
238 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, roll-on, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 238 Kč/100 ml
NIVEA Spray AP Fruity Delight LE 150 ml
109,-
73 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray, fresh fragrance, antibacterial, protective and refreshing, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 73 Kč/100 ml
BULLDOG Bergamot & Sandalwood Spray Deodorant 125 ml
176,-
141 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, spicy, refreshing, long-lasting, volume: 125 ml - 141 Kč/100 ml
GILLETTE Power Rush 70 ml
139,-
199 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, gel, 70 ml volume - 199 Kč/100 ml
OLD SPICE Deep Sea 200 ml
149,-
75 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 200 ml - 75 Kč/100 ml
NIVEA MEN Derma Control Clinical 50 ml
from
89,-
222 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, nourishing, does not stain, Quick-Drying and travel, 50 ml volume - from 222 Kč/100 ml