Alza Benefit slevy - Deodorants & Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 248
REXONA Invisible Aqua 40 ml
76,-
190 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 40 ml - 190 Kč/100 ml
BULLDOG Fresh Mint & Cedarwood Spray Deodorant 125 ml
176,-
141 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, volume: 125 ml - 141 Kč/100 ml
NIVEA Antiperspirant Spray Pearl&Beauty Black 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, moisturising, softening and refreshing, long-lasting and Quick-Drying, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
REXONA Invisible Pure 50 ml
73,-
146 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 146 Kč/100 ml
YVES ROCHER 24 h with cotton fragrance 50 ml
199,-
398 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, roll-on, fresh, refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 50 ml - 398 Kč/100 ml
AXE Lower Body Coconut & Sandalwood 100ml
Discounted -22 %
139,-
179,-
139 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, long-lasting, for intimate parts, against odor and for everyday use, volume: 100 ml - 139 Kč/100 ml
AXE Dark Temptation 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody, refreshing, does not stain, long-lasting, travel and against odor, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
NIVEA Derma Clinical Comfort 150 ml
from
95,-
79 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - from 79 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP B&W Invisible Clear 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
L'OCCITANE Verveine Agrumes Stick Deodorant 70 g
510,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 70 g
NIVEA Men spray AP B&W Epic Night 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 200 ml
149,-
75 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fruit fragrance fruit, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 200 ml - 75 Kč/100 ml
NIVEA Pearl&Beauty 200 ml
119,-
60 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, for everyday use, 200 ml volume - 60 Kč/100 ml
REXONA Advanced Protection Bright Bouquet 50 ml
93,-
186 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 186 Kč/100 ml
NIVEA Spray AP MEN Derma Control Sensitive 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, spray,, antibacterial, protective and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP Pearl&Beauty 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
NIVEA Solid AP Derma Clinical Comfort 50 ml
from
103,-
258 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, stick,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - from 258 Kč/100 ml
ADIDAS Pure Game deodorant 75 ml
174,-
232 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, refreshing, does not stain, volume: 75 ml - 232 Kč/100 ml
NIVEA Roll-on AP MEN Derma Control Sensitive 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, roll-on,, antibacterial, protective and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
NIVEA Caramel Fudge 150ml
149,-
99 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, spray,, protective and soothing, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 99 Kč/100 ml
REXONA Men Advanced Protection FIFA 2026 150ml
89,-
59 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - 59 Kč/100 ml
NIVEA Men AP B&W Epic Night 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
NIVEA AP B&W Authentic Spray 200 ml
from
103,-
65 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 200 ml volume - from 65 Kč/100 ml
NIVEA Spray AP MEN Derma Control Defend 150 ml
99,-
66 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, spray,, antibacterial, protective and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml