Alza Benefit slevy - Dishwasher Detergents
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 90
Sponsored
FINISH Ultimate All in 1 Plus Lemon 83 pcs
483,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Ultimate Plus, 83 pc(s) in package - 5.82 Kč/1 pc(s)
Sponsored
SOMAT 3in1 Lemon 176 pcs
929,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Somat Excellence, 176 pc(s) in package - 5.28 Kč/1 pc(s)
Sponsored
SOMAT Excellence 5-in-1, 100 pieces
New arrival
714,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Somat Excellence, 100 pc(s) in package - 7.14 Kč/1 pc(s)
Sponsored
FINISH Ultimate All in 1 Lemon 90 pcs
483,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Ultimate Plus, 90 pc(s) in package - 5.37 Kč/1 pc(s)
Our brand
AlzaEco All in 1 12in1 XXL (200 pcs)
Great price
569,-
In stock 3 pcs
Dishwasher Tablets - solid, 12-in-1 function, tablets contain regenerating salt, rinse aid, and glass protection, effective at removing dried-on food residue and greasy stains even...
SOMAT All in One Extra Lemon 115 pcs
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - fixed, All in 1, 115 pc(s) in package - 4.77 Kč/1 pc(s)
FINISH Quantum All in 1 Lemon Sparkle 150 pcs
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - gel, Finish Quantum, 150 pc(s) in package - 4.39 Kč/1 pc(s)
FINISH PowerPowder powder lemon 1,2 kg
Amazing Deal
144,-
Save 56,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent for everyday dishwashing cleanliness - 120 Kč/1 kg
AlzaEco Dishwasher Salt 4kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt - serves to prevent limescale build-up - 30 Kč/1 kg
SOMAT All in One Extra Lemon 230 pcs
1,238,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - fixed, All in 1, 230 pc(s) in package - 5.38 Kč/1 pc(s)
FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml DUO
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner - double pack (2x 250 ml), removes grease and limescale, extends the life of the dishwasher - 65 Kč/pcs - from 258 Kč/1 l
AlzaEco All in 1 12in1 (140 Pcs)
Great price
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - solid, 12-in-1 function, tablets contain regenerating salt, rinse aid, and glass protection, effective at removing dried-on food residue and greasy stains even...
FINISH Rinse & Shine Lemon Rinse Aid 800ml
134,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes, with lemon scent - 168 Kč/1 l
Somat Dishwasher polish duopack 2 x 750ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid does not leave drops of dried water, protects against limescale - 133 Kč/1 l
FINISH Quantum All in 1 Starter Pack
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toiletry Set for the dishwasher includes: FINISH Quantum All in One Lemon Sparkle 60 pcs, FINISH Shine&Dry Lemon 400 ml, FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml, FINISH Freshener...
FINISH Shine&Dry Regular 800 ml
134,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes - 168 Kč/1 l
FINISH Ultimate Hygiene+ Lemon 2× 1 l
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 2 l - 175 Kč/mytí - from 175 Kč/1 l
FROSCH Eco Lime 70 pcs
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - fixed, 70 pc(s) in package - 5.56 Kč/1 pc(s)
FINISH Dishwasher Cleaner 250 ml DUO
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner - double pack (2x 250 ml), removes grease and limescale, extends the life of the dishwasher - 258 Kč/1 l
SOMAT Excellence 5in1, 80 pcs
559,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, Somat Excellence, 80 pc(s) in package - 6.99 Kč/1 pc(s)
FINISH 0% Dishwasher Gel 900 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 0,9 l - 243 Kč/1 l
SOMAT Excellence Anti-Grease 90 doses, 1,62 l
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 1,62 l - 4.66 Kč/mytí - from 259 Kč/1 l
SOMAT Excellence Premium 5in1 Gel Anti Grease 114 doses, 3× 684 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 2,052 l - 5.25 Kč/mytí - from 292 Kč/1 l
FINISH Ultimate All in 1 Plus Lemon 120 pcs
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Ultimate Plus, 120 pc(s) in package - 6.24 Kč/1 pc(s)