Alza Benefit slevy - Dishwasher Salts
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 4
AlzaEco Dishwasher Salt 4kg
Great price
119,-
30 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt - serves to prevent limescale build-up - 30 Kč/1 kg
AlzaEco Starterpack for Dishwasher
Great price
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit into the dishwasher - the set contains: 50 tablets, 1 l of polish, 1.5 kg of salt, dishwasher cleaner 100 g
Somat Dishwasher salt 1,5kg
63,-
42 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt protection against limescale, prolongs the life of the dishwasher - 42 Kč/1 kg
SOMAT special salt 2,5 kg
109,-
44 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt - protection against limescale, prolongs the life of the dishwasher, weight 2,5 kg - 44 Kč/1 kg