Alza Benefit slevy - Hair Dyes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 129
SCHWARZKOPF PALETTE Deluxe 760 Dazzling brown 50 ml
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 310 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 10-55 Cool Silver Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Violet Orchid 30 ml
241,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Fiery Red 30 ml
241,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Ultra Brights 024 Vibrant Green 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, number of hair washes: 15, , application method: colour brightening - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 8-0 (N7) Light Fawn
95,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 86 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Root Retouch Brown 3 g
155,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, powder, number of hair washes: 30, , application method: root or grey coverage
SCHWARZKOPF LIVE Intense Colour 035 True Red 50 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing, colour brightening, root or grey coverage and lightening - 478 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 7-16 Cool Ash Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Cream 4-89 (RFE3) Intense dark purple
Discounted -7 %
119,-
129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: colour brightening and root or grey coverage - 238 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Gloss Supreme Caramel
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, cream, number of hair washes: 8, , application method: colour brightening for professional use only - 186 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Live Intense Colour L76 Ultra Violet 60ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, composition: vegan, application method: comprehensive dyeing - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 5-60 Light Chocolate Brown 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 11-11 Cool Ultra Light Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Creme 8-1 Light ashy fawn 50 ml
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, liquid, , application method: comprehensive dyeing - 250 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Ultra Brights 025 Smokey Pink 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, number of hair washes: 15, , application method: colour brightening - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 9-0 Natural Very Light Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-88 Dark Red 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 8-16 Cool ash blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Live Intense Colour 109 Cool Rose 60ml
239,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, composition: vegan, application method: comprehensive dyeing - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Ultra Brights 026 Dark Red 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye temporary, number of hair washes: 15, , application method: colour brightening - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF PALETTE Intensive Color Creme 9.5-21 Shiny silvery fawn 50 ml
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, liquid, , application method: comprehensive dyeing - 250 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-16 Cool Ash Dark Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Creme Supreme 6-0 Natural Dark Blonde 60 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 448 Kč/100 ml