Alza Benefit slevy - Temporary Colour Rinses & Semi-Permanent Hard Dyes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 13
SCHWARZKOPF LIVE COLOR XXL 93 Shocking Pink 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Color XXL 95 Electric Blue 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Color XXL 94 Purple Pink 50 ml
from
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - from 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Color XXL 92 Pillar Box Red 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Ultra Brights Steel Silver 50ml
from
172,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 15, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - from 398 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Violet Orchid 30 ml
241,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF LIVE Drops Fiery Red 30 ml
241,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, number of hair washes: 12, , - 803 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Live Colour+Care Glossing Toner Cherry Cola 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 146 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Live Colour+Care Glossing Toner – Icy Pearl 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 146 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Palette Toner: Cool Ash Blonde
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 119 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Palette Toner: Cool Platinum Blonde
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 119 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Palette Toner – Warm Golden Brown 150 ml
New arrival
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 119 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF Live Colour+Care Glossing Toner Strawberry Lemonade 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 146 Kč/100 ml