Drugstore Hami
Drugstore Hami – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 110
Hami milk porridge with 7 cereals with banana and strawberries 210 g
90,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 8 months, added vitamins and minerals and with cow's milk - 429 Kč/1 kg
Hami milk porridge with raspberries, strawberries and banana 210 g
90,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge multiple types, suitable for children aged from 6 months, - 429 Kč/1 kg
Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 170 g
70,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, lactose free - 412 Kč/1 kg
Hami baby biscuits apple and peach 150 g
Great price
59,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, added vitamins and minerals - 393 Kč/1 kg
Hami milk porridge with 7 cereals biscuit 210 g
90,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 8 months, - 429 Kč/1 kg
Hami milk porridge semolina with vanilla flavour 3×210 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge semolina, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar, for night use and...
Hami My First Porridge non-dairy rice banana 4+, 9×170 g
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, lactose free - 55 Kč/pcs - from 326 Kč/1 kg
HAMI meat and vegetable plate Pasta with stewed hocks and tomatoes 230 g
from
71,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, 1 pc(s) in the package - from 343 Kč/1 kg
Hami milk porridge with 7 cereals with apple and plums 210 g
90,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 8 months, added vitamins and minerals - 429 Kč/1 kg
Hami fruit snack Apple mango with coconut milk 3× 380 g
319,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, no added sugar, lactose free, 12 pc(s) in the package - 27 Kč/pcs - from 280 Kč/1 kg
Hami Carrots with chicken and rice 6×125 g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and pasta, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added salt, lactose free, 6 pc(s) in the package -...
Hami Pasta with vegetables and turkey meat 6×250 g
309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and pasta, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, lactose free, 6 pc(s) in the package - 52 Kč/pcs -...
Hami rice porridge with vanilla flavour 3×210 g
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, for...
Hami Small gourmet Bolognese spaghetti 230 g
from
71,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, 1 pc(s) in the package - from 343 Kč/1 kg
Hami milk porridge rice stracciatella 3×210 g
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 12 months, gluten-free, added vitamins and minerals and palm oil free - 90 Kč/pcs - from 427 Kč/1 kg
Hami Small gourmet risotto with carrot and peas 230 g
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, 1 pc(s) in the package - 343 Kč/1 kg
Hami Fruit Snack 100% Plum and Apple first spoon 4×100 g
80,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 4 pc(s) in the package - 19.98 Kč/pcs - from 200 Kč/1 kg
Hami Fruit Snack 100% Apple and banana first spoon 4×100 g
80,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, no added sugar, 4 pc(s) in the package - 19.98 Kč/pcs - from 200 Kč/1 kg
Hami milk porridge with raspberries, strawberries and banana 3×210 g
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge multiple types, suitable for children aged from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar and palm oil...
Hami milk porridge with 7 cereals with banana and strawberries 3×210 g
269,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar and palm oil free -...
Hami milk porridge with 7 cereals sponge cake 3×210 g
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar, for night use and...
Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 3× 170 g
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free and no added sugar - 83 Kč/pcs - from 488 Kč/1 kg
Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 9×170 g
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, lactose free - 55 Kč/pcs - from 326 Kč/1 kg
Hami meat and vegetable plate Pasta with stewed hocks and tomatoes 3× 230 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, 3 pc(s) in the package - 100 Kč/pcs - from 433 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Drogéria