Jar Candles
Jar Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 726
WOODWICK White Teak 453 g
669,-
148 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 148 Kč/100 g
GLADE Maxi Romantic Vanilla Blossom 204 g
169,-
31 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit, sweet and vanilla scent, - 31 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Pink Cherry & Vanilla 567 g
599,-
106 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 106 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Red Raspberry 567 g
619,-
109 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 109 Kč/100 g
WOODWICK Solar Ylang 609 g
649,-
107 Kč/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 107 Kč/100 g
WOODWICK Frasier Fir 609 g
699,-
115 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 115 Kč/100 g
CMP Set of scented candles in gift box 6 pcs
319,-
53 Kč/pc(s)
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - Fragrant, sweet smell, glass container, set of 6 pieces, in a gift box, material paraffin - 53 Kč/1 pc(s)
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Lemon Lavender 567 g
749,-
132 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit and lavender scent, - 132 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Midsummer's Night 567 g
619,-
109 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 109 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Vanilla Cupcake 567 g
599,-
106 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 106 Kč/100 g
WOODWICK Lavender Spa 275 g
639,-
232 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 232 Kč/100 g
WOODWICK Fireside 609 g
649,-
107 Kč/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 107 Kč/100 g
LUMANTE Pumpkin 397 g
349,-
88 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 88 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Amber & Sandalwood 567 g
Discounted -29 %
599,-
849,-
106 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 106 Kč/100 g
WOODWICK Sun Ripened Berries 275 g
589,-
214 Kč/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 214 Kč/100 g
WOODWICK Fireside 85 g
309,-
364 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 364 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Big Apple Christmas 368 g
739,-
201 Kč/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 201 Kč/100 g
WOODWICK Vanilla & Sea Salt 275 g
666,-
242 Kč/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and sweet scent, - 242 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Vanilla Creme Brulée 567 g
619,-
109 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 109 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Clean Cotton 567 g
619,-
109 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 109 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Black Cherry 567 g
619,-
109 Kč/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 109 Kč/100 g
WOODWICK White Teak 609 g
649,-
107 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 107 Kč/100 g
WOODWICK Coastal Sunset 85 g
219,-
258 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 258 Kč/100 g
WOODWICK Trilogy Ellipse Warm Woods 453,6 g
949,-
209 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 209 Kč/100 g
In the category Jar Candles on Alza.cz, we currently have a total of 725 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky v skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák üvegben