Alza Benefit slevy - Men's Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,034
NIVEA Firming Body Lotion Normal Skin Q10 Plus 400 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and strengthening, for normal skin, contains coenzym Q10 and vitamin C, with vitamins, 400 ml volume - 72 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Niacinamide Anti-Blemish Serum, 30ml
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,397 Kč/100 ml
MIXA Mattifying Cream, 50ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, 50 ml - 458 Kč/100 ml
Garnier Pure Active AHA + BHA 3in1 with activated charcoal 50 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: oily and mixed, effect: moisturising and matte, 50 ml - 398 Kč/100 ml
FA Men Shower Gel Sport 400 ml
106,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination and dry skin, cleaning and refreshing, ph neutral, formula: vegan, 400 ml volume - 27 Kč/100 ml
PURITY VISION Bio Hydro Niacinamide Booster 100 ml
329,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 329 Kč/100 ml
GARNIER Hyaluronic Aloe Toner Refreshing and Hydrating 200ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 70 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Glow Mask 5 × 25 ml
Amazing Deal
219,-
Save 111,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, brightening, protects against nappy rash, softening and antioxidant, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and...
YVES ROCHER Argan & Rose 400 ml
199,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
NIVEA MEN Active Energy Antiperspirant 150 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, refreshing, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 66 Kč/100 ml
NIVEA MEN Black & White Fresh 50 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, roll-on,, moisturising and protective, does not stain, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
WELEDA Cleansing gel against imperfections 100 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin - 249 Kč/100 ml
MIXA Anti-Dryness Cleansing Gel, 150ml
Discounted -9 %
139,-
153,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin - 93 Kč/100 ml
NIVEA MEN Stick AP Fresh Kick 50 ml
Great price
99,-
Save 20,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and travel, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Oil-Control Moisturizer SPF 30, 50ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for men, skin type: normal, 40 ml
GARNIER Skin Naturals Micellar Purifying Jelly Water 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 50 Kč/100 ml
BOROTALCO Men Dry Unique Scent Deo Spray 150 ml
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray, fresh, protective, long-lasting, volume: 150 ml - from 79 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Micellar Hyaluronic Aloe Water All-in-1 400 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, for dry and sensitive skin, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 42 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Botanical makeup remover 200ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive and dry - 70 Kč/100 ml
PURITY VISION Bio Hydro Vitamin C Booster 100 ml
Discounted -5 %
329,-
349,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 329 Kč/100 ml
YVES ROCHER Vanilla 390 ml
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, vegan, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 390 ml volume - 74 Kč/100 ml
AXE Dark Temptation 900 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, antibacterial, cleaning, moisturising, cooling, regenerating and refreshing, paraben-free, 900 ml volume - 19.89 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Men Fresh 150 ml
from
82,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 64 Kč/100 ml
ISNTREE Mugwort Clay Mask 100 ml
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, soothing, cleansing and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature - 389 Kč/100 ml