Alza Benefit slevy - Skin Care for Men
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 489
L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser 50 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men daily and night, skin type: normal, effect: moisturising, 50 ml - 538 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Moisturizing Lipstick 4 g
Amazing Deal
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and vitamin C
PURITY VISION Organic Rose Water 250 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: normal - 140 Kč/100 ml
PURITY VISION Bio Vitamin C Serum 30 ml
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 997 Kč/100 ml
MEDICUBE PDRN Booster Gel 300 ml
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, nourishing, soothing, brightening, lifting and smoothing, korean, daily and night, with a volume of 300ml, suitable for unisex, for sensitive, dry and...
URIAGE Hysác Cleansing Gel 150 ml
Great price
369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins - 246 Kč/100 ml
ACNEUP Acne Gel 30 ml
Amazing Deal
199,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel -, dermo, night, with a volume of 30ml, suitable for unisex, for sensitive, oily and mixed skin type(s) - 663 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 500 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and cleansing, moisturises and contributes to the...
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Eye Bag Instant Eraser Daily Eye Cream, 15ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 2,193 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Micellar Water 3in1 Sensitive 700 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, removes make-up and cleanses - 27 Kč/100 ml
LABELLO Orginal Care 2×4.8 g
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm nourishing, regenerating, active ingredients: shea butter - from 51 Kč/pcs - from 1,240 Kč/100 g
MIXA Sensitive Skin Expert Bi-phase Cleanser 125ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic roll-on eye cream, 10 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, 10 ml - 2,590 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule 55 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 598 Kč/100 ml
KING C. GILLETTE Beard Wash, 350ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 57 Kč/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Serum 30 ml
639,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,130 Kč/100 ml
GARNIER PureActive Charcoal Peel-Off Mask 50ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - peeling, cleansing and softening - 358 Kč/100 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 678 Kč/100 ml
URIAGE Eau Thermale Glow Up Water Essence 100 ml
Great price
489,-
Save 110,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - washing means, moisturising and brightening, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Night Gel 50ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel -, night, with a volume of 50ml, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 598 Kč/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Gel-Cream 40 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, brightening and regenerating, dermo, with a volume of 40ml, suitable for unisex, for sensitive, normal and dry skin type(s) - 1,498 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Revitalizing Eye Cream 15 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,260 Kč/100 ml
GARNIER Vitamin C Fresh & Bright Moisturizing Sorbet Cream, 85ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing and evens skin tone, 85 ml - 175 Kč/100 ml
NIVEA MEN Anti-Age Hyaluron 15 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,927 Kč/100 ml