Alza Benefit slevy - Men's Cosmetics
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,040
GARNIER Micellar Cleansing Water with Salicylic Acid for Oily Skin, 400ml
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 52 Kč/100 ml
DERMALOGICA Daily Milkfoliant 74 g
Great price
1,890,-
Save 60,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub
HEAD & SHOULDERS Men Ultra Sport Fresh 300 ml
159,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, hydrates, anti-dandruff, volume 300 ml - 53 Kč/100 ml
Dear Klairs Fundamental Ampule Mist
Amazing Deal
499,-
Save 143,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist - immediate brightening and skin tone unifying effect
Oribe Invisible Defense Universal Protection Spray protective spray for all hair types 175 ml
1,089,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, volume 175 ml - 622 Kč/100 ml
MIXA Anti-Reaction Soothing Non-Foaming Cleansing Gel, 150ml
153,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin - 102 Kč/100 ml
CREMO Palo Santo Oil 30 ml
429,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Beard oil - and chin for men - 1,430 Kč/100 ml
COSRX Calming Liquid Intensive 125 ml
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 311 Kč/100 ml
Dear Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop
Amazing Deal
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,745 Kč/100 ml
ELEMIS Soothing Apricot Toner 200 ml
929,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily and normal skin types - 465 Kč/100 ml
LOBEY MenCare caffeine shampoo against hair fall 200 ml
389,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, anti-hair loss, volume 200 ml, vegan, with caffeine - 195 Kč/100 ml
MEDIK8 Ultimate Recovery 30 ml
1,219,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: dry, effect: regenerating, 30 ml - 4,063 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Brightening Moisturizing Gel, 40ml
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and brightening, daily, with a volume of 40ml, for normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 698 Kč/100 ml
TOCOBO Cica Calming Powder Wash 50 g
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Powder
L'ORÉAL PARIS Hyaluronic Acid and Shea Butter Cleansing Balm 75ml
New arrival
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - - 492 Kč/100 ml
SVR Spirial Deo Douche Shower Gel 400 ml
499,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for both men and women, cleaning, suitable for normal skin, 400 ml volume - 125 Kč/100 ml
YVES ROCHER Brightening Treatment 10.5 ml
2,089,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 19,895 Kč/100 ml
Dear Klairs Supple Preparation All Over Lotion
Amazing Deal
479,-
Save 244,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating and nourishing, vegan and korean skin care, irritated skin and dry skin, for sensitive, normal, dry and mature skin,...
ANUA Heartleaf 70% Soothing Cream 100 ml
709,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive and dry, effect: nourishing and detox, 100 ml - 709 Kč/100 ml
ELEMIS Pro-Collagen Cleansing Balm Rose100g
1,609,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Balm The #1 best-selling 3-in-1 cleansing face balm.
ABIB Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly 4 x 35 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing, brightening and regenerating, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature
LOBEY Anti-acne serum 30 ml
609,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,030 Kč/100 ml
Dear Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
Amazing Deal
429,-
Save 136,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, oily, normal and problematic, effect: moisturising, cleansing and detox, moisturises and contributes to the healthy...
L'OCCITANE Verveine Body Lotion 250 ml
750,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, dry skin, for normal, combination, dry and mature skin, 250 ml volume - 300 Kč/100 ml