New Arrivals - Postpartum Care
All from 145
Nukido NK-279 Foldable baby bath with stand and thermometer, white and beige
New arrival
1,999,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Baby Bathtub Length: 76cm, Anti-Slip Finish, Ergonomic shape, Drain Valve, Folding and Thermometer
AQUALINE DUCK children’s non-slip bathroom step stool, grey 366410
New arrival
275,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Stepper - for children, maximum load 50kg, material: plastic, non-slip surface
Disney Poncho 60 × 120 cm Rainbow Clouds
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Bath Towel with hood, material polyester, dimensions: 60 × 120 cm
Sensillo Foldi Foldable Bath, grey and white
New arrival
779,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baby Bathtub Length: 78cm, Anti-Slip Finish, Ergonomic shape, Drain Valve and Folding
ALMA Spokojené bříško - Masážní olej proti kojenecké kolice, bolení bříška a nadýmání 15 ml
New arrival
290,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Baby Oil - massage, - 1,933 Kč/100 ml
innoGIO GIOcat White Electronic Sonic Toothbrush
New arrival
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush -, spare heads:
Almara Soap Šumivý a barvicí koupelový prach do vany se sladkou vůní žvýkaček - bubble gum, 180 g
Discounted -12 %
289,-
329,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Additives - 161 Kč/100 g
Flumi Pregnancy Pillow, Type C, brown with a pink trim
New arrival
979,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nursing Pillow - letter C, washable Cover and multifunctional
Sensillo Foldi Foldable Baby Bath, beige and white
New arrival
779,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baby Bathtub Length: 78cm, Anti-Slip Finish, Ergonomic shape, Drain Valve and Folding
Nukido NK-279 Foldable baby bath with stand and thermometer, white and grey
New arrival
1,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baby Bathtub Length: 76cm, Anti-Slip Finish, Ergonomic shape, Drain Valve, Folding and Thermometer
Momcozy S12 Pro+ White
New arrival
2,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pump - electrical, breast milk container 210ml, 3-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, ergonomic design, timer for automatic shutdown,...
Momcozy BS04 4-in-1 Bottle Steriliser and Dryer
New arrival
1,940,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bottle Steriliser -
innoGIO GIOdog Brown Electronic Sonic Toothbrush
New arrival
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush -, spare heads:
Marvel Children’s Poncho 55 × 110 cm, Spider-Man/Superhero
New arrival
319,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Children's Bath Towel with hood, material polyester, dimensions: 55 × 110 cm
Almara Soap Šumivý a barvicí koupelový prach do vany se šťavnatou ovocnou vůní - bubble soda, 180 g
Discounted -12 %
289,-
329,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Additives - 161 Kč/100 g
Disney Poncho 60 × 120 cm Mickey
New arrival
399,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Children's Bath Towel with hood, material polyester, dimensions: 60 × 120 cm
Disney Poncho 55 × 110 cm Stitch
New arrival
329,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Children's Bath Towel with hood, material polyester, dimensions: 55 × 110 cm
Momcozy S12 Pro+ Pink, 2pcs
New arrival
4,120,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pump - electrical, breast milk container 210ml, 3-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, ergonomic design, timer for automatic shutdown,...
Momcozy S12 Pro+ Pink
New arrival
2,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pump - electrical, breast milk container 210ml, 3-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, ergonomic design, timer for automatic shutdown,...
innoGIO PANDA set, lamp and sonic toothbrush
New arrival
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush -, spare heads:
AQUALINE DUCK children’s non-slip bathroom step stool, blue 366412
New arrival
275,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Stepper - for children, maximum load 50kg, material: plastic, non-slip surface
Disney Children’s Poncho, Yellow, 50 × 100 cm – Minnie Mouse Summer Fun
New arrival
379,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Children's Bath Towel with hood, material polyester, dimensions: 50 × 115cm
b. box: Silicone clip, blush/vanilla, 2 pcs
New arrival
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dummy Clip -