New Arrivals - Cosmetics
All from 741
BOLSIUS Fresh Cotton, 8 pieces
New arrival
144,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - 18 Kč/svíčka
YANKEE CANDLE Gift Set: 4 × 37 g
New arrival
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 4× votive candles in glass holders
DRIPPING GOLD Bronze Tanning Face Serum 30 ml
New arrival
599,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 1,997 Kč/100 ml
OLD SPICE Rockstar 450 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a 50 ml solid deodorant, a 150 ml spray deodorant and a 250 ml shower gel
OLD SPICE Ski 300 ml
New arrival
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains a solid antiperspirant (50 ml) and shower gel (250 ml)
PANTENE Hydration Routine Gift Set 755 ml
New arrival
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 220 ml of conditioner, 400 ml of shampoo and 135 ml of hair cream
PANTENE Pro-V Hydration Recharge + Keratin Protect 700 ml
New arrival
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 400 ml of shampoo and 300 ml of hair mask
L'ORÉAL PARIS Men Expert 700 ml
New arrival
530,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 300 ml shower gel, 300 ml shower gel, 50 ml roll-on antiperspirant, 50 ml roll-on antiperspirant
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 012 Rising Ash
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 002, White Delight
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 005, Rocellin
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml – 004, Velvet
New arrival
362,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel - 1,207 Kč/100 ml
Nimco Black Dispenser Holder for Bathroom and Kitchen – Wall-Mounted Bracket without Drilling LC 50x
New arrival
257,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - wall mount for the Abu series dispensers, matte black finish, aluminium material, holder for one container, adhesive mounting, adhesive not included, suitable for...
Nimco Stainless Steel Soap and Sanitiser Dispenser – Black Long Bathroom Reservoir HPMC 27031-M-90
New arrival
1,289,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Soap Dispenser - stainless steel dispenser, matt black finish, 18/8 stainless steel material, 1250ml capacity, wall-mounted dispenser for liquid soap and disinfectant gel,...
BISPOL Aura Halloween 500 g
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 50 Kč/100 g
SCHWARZKOPF Live Colour+Care Glossing Toner – Icy Pearl 150 ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye semipermanent, cream, number of hair washes: 8, composition: vegan, application method: toning for professional use only - 146 Kč/100 ml
NIVEA Revive box 475 ml
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 90 g creamy soap, 150 ml spray-on antiperspirant and 75 ml moisturising cream
NIVEA Glow Box 400 ml
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 250 ml shower gel, 150 ml spray antiperspirant and 4.8 g lip balm for radiant lips
NIVEA Men Be Epic Drybag 450 ml
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains 150 ml of cream, 50 ml of antiperspirant, 250 ml of shower gel and 4.8 g of lip balm
NIVEA Men Feel Great 350 ml
829,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains 200 ml of shaving gel, 100 ml of aftershave balm, 50 ml of antiperspirant and 4.8 g of lip balm
NIVEA Men Focus Box 430 ml
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Men's Cosmetic Set - contains 250 ml shower gel, 150 ml antiperspirant and 30 ml cream
Starnails UV/LED Gel Polish Elite Line, 6 ml, 303 - Alfdera
New arrival
241,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, matt, for UV lamps - 4,017 Kč/100 ml