New Arrivals - Professional Hair Care
All from 113
WELLA PROFESSIONALS Ultimate Smooth 480ml
New arrival
1,740,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - includes shampoo, conditioner and oil
K18 Damage Shield pH Protective Shampoo 473 ml
New arrival
1,290,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, volume 473 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 273 Kč/100 ml
OLAPLEX Total Hair Repair Set 550ml
New arrival
1,449,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains Bond Shampoo 250ml, Bond Conditioner 250ml, and No.3 PLUS 50ml
WELLA PROFESSIONALS Ultimate colour 480ml
New arrival
1,780,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains shampoo, conditioner and mask
WELLA PROFESSIONALS Nutri Enrich 700ml
New arrival
1,020,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - includes shampoo, conditioner, and hair spray
OLAPLEX The Key to Shine Set 75ml
New arrival
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 3× hair oil 25ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 60-second Treatment 500 ml
New arrival
1,160,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged and dry hair, 500ml volume, effect: regeneration - 232 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, fragrance-free and silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for fine and thinning hair, 200ml volume, effect: strengthening - 330 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration and easy combing, best for hair type: wavy and curly - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, repair effect, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine hair, for extra volume and shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Clarifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
KÉRASTASE Chronologiste Longevity Potion 30 ml
New arrival
1,680,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for thinning hair, great for moisturizing, - 5,600 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume and easy combing, best for hair type: soft - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy, curly, unruly and frizzy hair, smoothing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
LIVING PROOF The Style Refresh Set 332ml
New arrival
1,229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains Advanced Clean Dry Shampoo 184ml and Style Refresh Mist 148ml
MALIBU C Curl Wellness Shampoo 266 ml
New arrival
420,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy and curly hair, hydrates, volume 266 ml, professional, sulphate-free - 158 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Men Hair & Body Shampoo 300 ml
New arrival
525,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, volume 300 ml, professional and vegan, silicone-free - 175 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for unruly and frizzy hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: nutrition and regeneration - 330 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: easy combing and protection, best for hair type: soft and normal - 275 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 200 ml
New arrival
550,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration and easy combing, best for hair type: damaged and dry - 275 Kč/100 ml